Table of Contents

رنگ بندی پروفیل upvc

رنگ بندی پروفیل upvc رنگ بندی پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC
رنگ بندی پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC و لمینیت پنجره دوجداره upvcرنگ بندی پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه عمدتاً بر پایه رنگ سفید تولید می گردند ، که این سفیدی و شفافیت نیز با توجه به فرمولاسیون و مواد خام مورد استفاده شده در هر شرکت متغییر بوده به طوریکه در مقایسه تولیدات شرکتهای مختلف تفاوت رنگ و شفافیت قابل رویت می باشد.

رنگ بندی پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC

شرکتهای تولید کننده پروفیل پنجره UPVC علاوه بر تولید پروفیل های upvc سفید جهت افزایش تنوع محصولات خود و پاسخ گویی به سلایق مشتریان و بر طرف نمودن نیازهای معماران در طراحی نمای داخلی تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc و بیرونی ساختمان اقدام به تولید لمینیت پنجره دوجداره upvc متنوع رنگ بندی پروفیل upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست بهترين برند پنجره دوجداره upvc نموده اند.

انواع رنگ و لمینیت پنجره دوجداره upvc

تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc پروفیل پنجره دوجداره سفید با پوشش رنگ اکریلیک
پروفیل پنجره upvc سفید با پوشش یک طرف لمینیت جهت استفاده در نمای داخل و یا خارج ساختمان
پروفیل لمینیت پنجره دوجدارهطرح چوب قهوه ای روشن و یا تیره با پوشش دو طرف لمینیت
علاوه بر پروفیل های رنگی لمینیت شده ، امکان رنگ پروفیل با رنگ های مخصوص نیز وجود دارد،با این روش پنجره ويستابست تنوع رنگ بسیار زیاد بوده و پوشش رنگ کاملاً مقاوم و دارای ۱۰ سال گارانتی می باشد .

پنجره دوجداره رنگی

شما می توانید پروفیل های یو پی وی سی را به هر رنگی که می خواهید با توجه به طراحی ساختمان خود آن را انتخاب کنید،پس از ساخت پنجره به صورت سفید،پنجره و درب را به کارخانه رنگ ارسال نموده و با شماره رنگی که در رال رنگ انتخاب نموده اید آن را رنگ کرده و مدتی برای خشک شدن و استیبل شدن رنگ پنجره ويستابست بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc در کارخانه رنگ می رنگ بندی پروفیل upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc ماند.

رنگ بندی پروفیل upvc

رنگ بندی پروفیل upvc

تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc

پس از مراحل مخصوص رنگ پنجره ه دوجداره به طور کامل روی پنجره و درب را با مشما پوشانده شده تا در زمان حمل آسیبی به رنگ آن زده نشود و برای انجام مراحل نصب درب و پنجره های upvc به محل پروژه رنگ بندی پروفیل upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc ارسال می گردد.

لمینت پنجره دوجداره

پروفیل لمینت مخصوص درب و پنجره های دوجداره، برای ایجاد طرح های تزئینی جهت نماهای طرح چوب ساخته شدند، و در کنار زیبایی امتیازاتی همچون ثبات رنگ در شرایط مختلف آب و هوایی، ضدخش بودن، رنگ بندی پروفیل upvc بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc دوام و استحکام بالا نیز دارند و به  مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست راحتی نیز نظافت می شوند.

4 رنگ اصلی لمینت شرکت وینتک

 • سفید
 • طرح چوب بلوطی روشن
 • طرح چوب بلوطی تیره
 • قهوه ای سوخته

رنگ بندی پروفیل upvc که در بسیاری از ساختمان ها استفاده می گردد و شباهت زیادی به پنجره چوبی دارند.

انواع پروفیل لمینت از لحاظ پوشش

پروفیل لمینت از لحاظ پوشش به سه دسته تقسیم می شوند.

 • بیرون لمینت
 • داخل لمینت
 • دو طرف لمینت

در لمینت داخلی و بیرونی (یک طرف لمینت) از پروفیل های سفید استفاده می شود. اما در پروفیل های دو رو لمینت از پروفیل مغز قهوه ای و یا همرنگ لمینت استفاده می شود.

تفاوت انواع لمینت

رنگ بندی پروفیل upvc پنجره های دو رو لمینت، دو طرف درب یا پنجره را شامل می شوند و پروفیل و روکش آن هم رنگ می باشند. به طور مثال شما طرح بلوطی تیره را برای روکش پروفیل خود انتخاب می کنید، کارخانه از پروفیل مغز قهوه بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc ای که رنگ بندی پروفیل upvc مطابق با طرح شماست برای رنگ بندی پروفیل upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست تولید پنجره استفاده می کند.

بهترين برند پنجره دوجداره upvc

رنگ بندی پروفیل upvc مزیت پنجره دو رو لمینت در این است که اگر به هر شکلی پنجره روکش شده شما خراشیدگی عمیق پیدا کرد، به جای اینکه گوشته پروفیل سفید دیده شود، رنگی مطابق با همان طرح اولیه نمایان می شود و این بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc گونه هیچ رنگ بندی پروفیل upvc مشکلی در نما برای شما رنگ بندی پروفیل upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست به وجود نخواهد آمد.

رنگ آمیزی پروفیل

رنگ بندی پروفیل upvc همانطور که مشاهده کردید هر کدام از برندهای درب و پنجره دارای روکش های طراحی شده ای هستند که بنا به سلیقه مشتری قابلیت اجرا بر روی پروفیل را دارند. اما شاید طرح های موجود جوابگوی همه سلایق رنگ بندی پروفیل upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc نباشد به همین دلیل شما می توانید درخواست رنگ آمیزی سفارشی رنگ بندی پروفیل upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست بهترين برند پنجره دوجداره upvc کنید.

رنگ بندی های پروفیل upvc

رنگ بندی های پروفیل upvc

رنگ بندی پروفیل های upvcرنگبندی پروفیل های upvc

در این سیستم، پنجره بعد از تولید و مونتاژ به کارخانه رنگ ارسال شده تا رنگ موردنظر بر روی آن رنگ آمیزی شود. لازم به ذکر است در این نوع رنگ آمیزی شما می توانید هر نوع رنگ دلخواهی را بر روی پنجره دوجداره انجام دهید در حالی که در حالت لمینت شما امکان تنوع رنگ زیادی را ندارید. و هم چنین جنس و نوع این رنگ کاملا با رنگ های ساختمانی و اتومبیل و … متفاوت است و فقط مخصوص اینگونه پنجره دوجداره ساخته بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc شده است.

پنجره دوجداره رنگی

با توجه به پیشرفت علم معماری و وجود علایق و سلایق مختلف، تنوع رنگ در کلیه مصالح ساختمانی یکی از موارد مورد نظر مهندسین معماری، طراحان دکوراسیون و مالکین واحد های مسکونی می باشد از این رو رنگ درب و پنجره به عنوان کالایی مهم در نمای ساختمان و در نمای داخل واحد مسکونی بسیار حائز اهمیت است و با توجه به اینکه حجم عظیم در و پنجره های امروزی پنجره دوجداره است، درخواست برای پنجره ويستابست تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc تنوع رنگ در این نوع پنجره ها وجود دارد.

پنجره دوجداره رنگی

حال با توجه به وجود طیف عظیم و نامحدود رنگها این سوال به وجود می آید که آیا تولید و اجرا پنجره دوجداره یو پی وی سی با هر نوع رنگ دلخواهی امکان پذیر است ؟پروفیل اینگونه پنجره دوجداره ذاتا سفید است و تاکنون به علت وجود برخی از مسائل در امر پروفیل پنجره امکان تولید پروفیل تمام رنگی (یعنی در تمام نقاط تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc حتی در قسمتهای داخل که با برش پروفیل در داخل دیواره ها مشهود رنگ بندی پروفیل upvc پنجره ويستابست بهترين برند پنجره دوجداره upvc باشد) وجود ندارد.

پنجره دوجداره با پروفیل لمینیت شده

در این حالت پروفیل بعد از اکسترود و تولید به قسمت لمینت ارسال شده و بر روی پروفیلای شش متری ، فیلمهای ( لایه های ) لمینت چسبانده ونصب می شود و جهت مونتاژ به کارخانه تولید پنجره دوجداره ارسال میگردند.در بحث لمینت کردن پروفیل، نوع فیلم مصرفی و بحث صحیح و استاندارد آن بسیار حائز اهمیت است چرا که در صورت استاندارد نبودن و کیفیت پائین فیلم لمینیت امکان بر آمدگی در مدت زمان در برخی رنگ بندی پروفیل upvc پنجره ويستابست تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc نقاط وجود دارد.

سیستم Co- extrude رنگهای اکرلیک بر روی پروفیل

در این سیستم هنگام تولید وخروج پروفیل از قالبهای اکسترود ،یک لایه رنگ بر روی آن تزریق می گردد. فقط می بایست رنگ استفاده شده دارای استانداردهای لازم (مقاومت در برابر اشعه ) را داشته باشد ولازم به ذکر است اینگونه سیستم در ایران اجرایی نمی باشد و تولید این نوع پروفیل رنگی عمدتا در تعداد محدودی پنجره ويستابست بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc از کشور های مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc اروپایی دیده می شود.

سیستم رنگ آمیزی پنجره دوجداره

در این سیستم ، پنجره بعد از تولید و مونتاژ به کارخانه رنگ ارسال شده تا رنگ مورد نظر بر روی آن رنگ آمیزی شود . لازم به ذکر است این نوع رنگ آمیزی نسبت به دو نوع قبلی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و شما می توانید هر نوع رنگ دلخواهی را بر روی پنجره دوجداره انجام دهید در حالی که در دوحالت قبلی پنجره ويستابست بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc شما امکان تنوع رنگ بندی پروفیل upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc رنگ زیادی را ندارید .

پنجره ويستابست

همچنین جنس و نوع این رنگ کاملا متفاوت با رنگهای ساختمانی و اتوموبیلی و…. موجود در بازار است و فقط مخصوص اینگونه پنجره دوجداره ساخته شده است.یکی دیگر از فواید اینگونه رن

 پروفیل upvc

پروفیل upvc

گ آمیزی در بحث تعویض پنجره های قدیمی می باشد زیرا شما قادر خواهید بود با تعویض پنجره و اعمال همان رنگ بر روی پنجره دوجداره جدید نمای ساختمان را حفظ کرده بدون اینکه تغییری در ساختمان و در میان پنجره های قدیمی با پنجره وينتک تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc پنجره دوجداره جدید دیده شود.

پنجره وينتک

همچنین کلیه آزمایشات زیر بر روی اینگونه رنگ آمیزی پنجره دوجداره انجام شده است و دارای استانداردهای جهانی کامل جهت یک رنگ با کیفیت و مرغوب می باشد.

 • رنگ بندی پروفیل های UPVC
 • لمینت طرح چوب
 • لمینت متالیک
 • لمینت مات
 • دوجداره فقط رنگی

رنگ بندی درب و پنجره upvc در طراحی داخلی ساختمان

رنگ بندی درب و پنجره upvc چگونه است؟ آیا می‌شود درب و پنجره‌های upvc را رنگ کرد به هر رنگی دوست داشته باشید رنگ کنید.این سوال‌هایی است که موقع بررسی درب و پنجره‌های upvc خیلی به ذهن ما و شما می‌رسد. برای همین در این مقاله سایت ایران یو پی وی سی به رنگ درب و پنجره upvc می‌پردازیم تا به راحتی بتوانید انتخاب کنید.این که می‌شود درب و پنجره upvc را رنگ کرد جواب مثبت است. رنگ بندی پروفیل upvc پنجره وينتک بله می‌شود اما رنگ و تکنیک اجرای آن باید خاص باشد.

مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc

شما با استفاده از رنگ‌هایی با پوشانندگی بالا می‌توانید این درب و پنجره‌های را رنگ کنید. اما هر رنگی برای اجرا روی درب و پنجره upvc مناسب نیست. این رنگ‌ها باید مخصوص این کار باشند. رنگ‌های مخصوص پنجره upvc عملا توانایی خشک شدن بسیار بالایی دارند و این موضوع سبب می‌شود تا رنگ روی سطح مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc صیقلی این پروفیل‌ها به راحتی پنجره وينتک خشک شود و دچار شره کردن نشود.

بهترين برند پروفيل upvc

البته اجرای رنگ روی پروفیل‌های زاویه دار و قسمت‌هایی مختلف باز شونده اندکی سخت است و بهتر است پنجره‌های قبل از نصب به کارخانه برای رنگرزی بفرستید.یکی از بدی‌های رنگ‌های مخصوص این موضوع محدود بودن رنگ بندی درب و پنجره upvc است. دیگر مشکل این رنگ‌ها فرسوده شدن آنها به واسطه بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc اصطکاک میان لنگه باز شونده و قاب رنگ بندی پروفیل upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک ثابت است.

پروفيل پنجره دوجداره ويستابست

به خصوص در قسمت‌های زاویه دار که این اصطکاک به اوج خود می‌رسد. اساسا سیستم رنگرزی سنتی موضوعی است که برای این درب و پنجره‌های ساخته نشده است.رنگ بندی درب و پنجره یو پی وی سی از طریق لمینت‌های رنگی هم قابل تأمین است. شما می‌توانید یک لایه رنگی فوق العاده زیبا از جنس upvc پنجره وينتک روی پنجره خود کار کنید این لمینت‌های رنگی به صورت کشویی روی پروفیل سفید معمول شما مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc قرار تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc می‌گیرد.

نماينده وينتک

پروفیل‌هایی که برای رنگ بندی درب و پنجره upvc از لمینت‌های رنگی استفاده می‌کنند، بهترین بافت‌ها و رنگ بندی‌های ممکن را می‌توانند در این لمینت‌ها به دست آورند.از رنگ بندی درب و پنجره های upvc چگونه در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنید اما برای این که بهترین انتخاب را داشته باشیم چه کنیم. به نظر ما بهتر است که فکر رنگ کردن پنجره‌های تان را از سر بیرون کنید. در هنگام سفارش ساخت، لمینت رنگی خود را هم انتخاب کنید بعد به سراغ رنگ بروید و رنگ دیوار‌ها را با درب و پنجره‌های خود هماهنگ می‌کنید.

نماينده ويستابست

بهترین انتخاب برای هماهنگی این است که رنگ لمینتی را که می‌خواهید از میان رنگ بندی درب و پنجره upvc خود انتخاب کنید. بعد از آن به سراغ انتخاب رنگ دیوار‌ها بروید. تکه‌ای از لمینت را به فروشگاه رنگ‌های اکریلیک ببرید که توانایی آنالیز رنگ را دارند و می‌توانند رنگ را برای شما بسازند.این واقعی است که رنگ بندی درب و پنجره upvc بسیار زیاد است اما توانایی ساختن رنگ برای این پروفیل‌ها وجود ندارد. از این رو رنگ بندی پروفیل upvc پنجره وينتک بهتر است رنگ دیوار را با این پنجره‌های هماهنگ کنید.

پروفيل ماوي

اما یک طرح بسیار خوب برای اجرا در اتاق‌هایی با درب و پنجره‌های بزرگ. رنگ پروفیل خود را از میان رنگ بندی درب و پنجره upvc یک درجه تیره تر و یا مات تر از مابقی دیوارها انتخاب کنید. ورودی نور از میان این پنجره که قاب تیره‌تری نسبت به مابقی اتاق دارد، می‌تواند ترکیبی از رنگ‌های بسیار زیبای سیر و روشن را گالوانيزه پنجره upvc برای اتاق شما پدید بیاورد. این که پنجره شما قابی تیره‌تر از دیوار داشته باشد یکی از زیباترین قاب پنجره وينتک بندی‌های محیطی را برای اتاق شما به وجود می‌آورد.

پروفیل های رنگی

رنگ بندی پروفیل upvc به طور کلی پروفیل های پنجره های دوجداره به صورت سفید تولید میشوند در بعضی از ساختمان های موجود مشاهده میشود که رنگ پنجره ها از سمت نما سفید نیست و به رنگهای مختلف در آمده و به دلیل حفظ رنگ پنجره ها به اجبار پروفیل ها باید رنگ بخورد تا نمای اصلی ساختمان ها حفظ رنگ بندی پروفیل upvc شود و ترکیب ظاهری گالوانيزه پنجره upvc پنجره وينتک بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc رنگ بندی پروفیل upvc پنجره ها به هم نخورد.

پروفيل کندو

رنگ بندی پروفیل upvc با استفاده از تجهیزات به روز بازار پنجره های یو پی وی سی را به صورت کاملا حرفه ای و با دقا تمام رنگ آمیزی کرده.رنگ پنجره های دوجداره نسبت به درخواست مشتری و با مشورت کارشناسان این شرکت زده تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc میشود رنگهای پنجره تنوع زیادی داشته و رنگ بندی پروفیل upvc محدودیتی در این باره وجود گالوانيزه پنجره upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک رنگ بندی پروفیل upvc بهترين برند پنجره دوجداره upvc ندارد.

رنگ آمیزی یا لمینت پنجره دوجداره UPVC

شرکت ما در زمینه تولید درب و پنجره های دوجداره upvc خدمات ویژه ای ارائه می دهد.رنگ پروفیل پنجره upvc به صورت پیش فرض سفید می باشد اما رنگ پنجره های دوجداره upvc باید با طراحی نما هماهنگ باشد. ازین رو شرکت ما مطابق با نیاز مشتریان پنجره های دوجداره upvc را با رنگ های انتخابی مشتریان تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc تولید می کند.براساس آلبوم رال آلمان، مطابق با سلیقه مشتری تنوع مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک بهترين برند پنجره دوجداره upvc رنگ ایجاد می شود.

پروفيل هانيکومب

تعویض و بازسازی پنجره upvc هر واحد و هماهنگی رنگ پنجره upvc جدید با سایر پنجره های قدیمی
پوشش رنگی دارای انعطاف پذیری و چسبندگی بالا است.این نوع رنگ در مقابل خراشیدگی و ساییدگی مقاوم بوده، ریزش نداشته، ترک نمی خورد.پنجره دوجداره upvc رنگی جایگزین مناسب برای پنجره تعويض مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک پنجره قديمي با دوجداره upvc آلومینیومی است.در رنگ بندی پروفیل upvc گالوانيزه پنجره upvc برابر شوینده و حلالهای آلی مقاوم است.

يراق آکادو

این نوع پنجره دارای رنگ متالیک و غیر متالیک با براقیت های براق، نیمه براق و مات است.
تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc این نوع پنجره با طرح چوب در طیف های رنگی مختلف تولید می شود.
گالوانيزه پنجره upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc بهترين برند پنجره دوجداره upvc در برابر تابش رنگ بندی پروفیل upvc مستقیم نور قيمت پنجره دوجداره upvc خورشید، اشعه ماورای بنفش و باران های پنجره وينتک اسیدی رنگ بندی پروفیل upvc مقاوم است.

پنجره دوجداره UPVC رنگی

پنجره دوجداره UPVC رنگی یکی از روش های مناسب برای زیبایی و جذابیت نمای داخلی و بیرونی خانه به شمار می رود و قیمت نصب و مزایای رنگ آمیزی پنجره دوجداره UPVC رنگی در بین سازندگان اهمیت دارد.پنجره رنگی با پروفیل UPVC و تولید قاب پنجره های دوجداره بسیار پرطرفدار است و جایگزین مناسبی برای پروفیل آلومینیومی است.همچنین ضعف آلومینیوم در انتقال دما، موجب جایگزین شدن پروفیل UPVC به جای آلومینیوم شده و کاهش مصرف انرژی و هدر رفت گرما در ساختمان را موجب شده است.

يراق وي اچ اس

پروفیل UPVC خاصیت رنگ پذیری داشته و با استفاده از رنگ پاش می توان سطح آن را با طیف های مختلف رنگی پوشاند که این کار خاصیت ضد خش بودن را در پروفیل ایجاد خواهد کرد.پنجره رنگی با اشکال گوناگون، طرح ها و مدل های متفاوت برای سبک های مختلف کلاسیک و مدرن کاربرد داشته و این تنوع رنگ و فرم تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc می تواند این نوع پنجره را با هر جنس و متریال یکپارچه با سایر پنجره پنجره وينتک بهترين برند پنجره دوجداره upvc ها و نمای قبلی ساختمان باشد.

انواع پروفیل ها

 • پروفیل در و پنجره وین تک سری ۶۴۰
 • پروفیل کشویی UPVC تک ریل سری w260
 • پروفیل کشویی UPVC جفت ریل سری w260
 • پروفیل یو پی وی سی سری W700

رنگ پروفیل های upvc

رنگ بندی پروفیل upvc سفید بوده و بعد از ساخت مطابق با رنگ نمای ساختمان ، رنگ آمیزی میگردندرنگ های طرح چوب به صورت قيمت پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc نوار فیلم لمینت روی پروفیل upvc نصب میگردندرنگ درب های upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک بهترين برند پنجره دوجداره upvc هم رنگ بندی پروفیل upvc رنگ بندی پروفیل upvc گالوانيزه پنجره upvc همانند پنجره ها اجرا میگردد

تغییر رنگ پروفیل uPVC در اثر تابش نور خورشید

یکی از عوامل موثر در ارزیابی فنی و شیمیایی کیفیت در و پنجره یو پی ‌‌وی ‌سی، واکنش پروفیل در برابر نور و تابش خورشید است. معمولا یکی از ایراد های وارد بر در و پنجره های یوپی ‌وی ‌سی تغییر رنگ احتمالی پروفیل در برابر نور و تابش خورشید است.برای جلوگیری از این تغییر رنگ وتخریب پروفیل استفاده از رنگ دانه های مناسب و مواد آنتی UV ها بسیار ضروری است . مهمترین پیگمنت برای این هدف ، تیتانیوم دی ‌اکساید است که میزان مصرف و نوع مصرفی آن در تغییر یا پایداری رنگ پروفیل‌های uPVC نقش اساسی دارد.

پنجره يو پي وي سي

رنگ بندی پروفیل upvc اطلاعات و مطالعات نهادهای بین المللی نشان میدهد که ایران از نظر تابش مستقیم نور خورشید و اثرگذاری آن بر کیفیت محصولات شیمیایی جزو کشورهای خطرناک و دارای شرایط سخت محسوب می ‌شود و احتمال تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc تغییر رنگ پروفیل‌های uPVC در ایران بیش رنگ بندی پروفیل upvc از دیگر کشورها ارزیابی گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک بهترين برند پنجره دوجداره upvc شده است.

پروفیل های یو پی وی سی

بر خلاف تصور عموم که میزان تغییر رنگ در پروفیل های یو پی وی سی را وابسته به دمای محیطی مناطق مختلف می دانند دمای هوا در حدود شرایط آب و هوایی قابل سکونت، تاثیری روی تغییر رنگ پروفیل ندارد بلکه میزان و نحوه تابش نور خورشید تاثیرگذار می باشد. بر این اساس شهرهایی مانند شیراز جزو مناطق بهترين برند پنجره دوجداره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc خطرناک از لحاظ تغییر رنگ پروفیل یو گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک پی وی سی قرار می گیرند.

تولید پروفیل یو پی وی سی

رنگ بندی پروفیل upvc حتی شهرهای مانند تبریز و ارومیه که در مناطق سردسیر میباشند به علت ارتفاع بالا از سطح دریا شرایط سختی برای استفاده از پروفیل یو پی وی سی دارند. با توجه به شرایط اقلیمی در نظر گرفته شده برای ایران در استاندارد ملی، مناطق با شرایط اقلیمی سخت (.(severeتولید پروفیل یو پی وی سی نیازمند بهترين برند پنجره دوجداره upvc ایجاد شرایط تولید با مواد اولیه و فرمولاسیون مطابق با این شرایط محیطی گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک میباشد.

تغییر رنگ پروفیل

رنگ بندی پروفیل upvc پروفیل های تولیدی در کشورهای اروپایی با توجه به محیط و شرایط تابشی نور خورشید در رده مناطق با اقلیم معتدل (moderate) قرار میگیرند. که برای استفاده در ایران مناسب نیست. با این توضیح که بازه تغییر رنگ پروفیل بین 6 ماه تا 3 سال خواهد بود. البته تغییر رنگ جزیی حدود 10 درصد پروفیل‌ های uPVC طبیعی گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک بهترين برند پنجره دوجداره upvc است.

پنجره دوجداره ويستابست

پايدار كننده هاي UV: جذب پرتوهايUV باعث تخريب پليمرها مي شود ميزان انرژي اين فوتون ها (400-290 نانومتر) در حدي است كه بتوانند پيوندها را در پليمر بشكند.برای جلوگیری از این تخریب از پایدار کننده های مناسب استفاده میشود. پايداركننده ها از طريق چند مكانسيم مختلف مي توانند اين كار را انجام دهند. در مكانيسم اول پايداركننده پرتو را جذب كرده و با انرژي كمتر پس مي دهد. در روش ديگر فرونشاندن ماكروملكول برانگيخته شده به سطح انرژي بالاتر مي باشد و انرژی به صورت گرما تلف مي شود.

پنجره upvc

پليمرهاي حفاظت نشده ممكن است در معرض پرتو، تغيير رنگ داده (زرد رنگ يا كدر شده) و نيز جلاي خود را از دست بدهند، و يا حتي بعضي از خواص فيزيكي خود را مانند مقاومت ضربه ايي و استحكام كششی از دست بدهند. دي اكسيد تيتانيم: دی اکسید تیتانیم به صورت طبیعی در سه فرم بلوری روتایل،آناتاز و برکیت وجود دارد که به صورت تجاری به دو روش کلراید و سولفات تولید میشوند. هيچ رنگدانه ايي به پنجره وينتک گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc سفيدكنندگي، پراكندگي نوري و پنهان گري تيتان نيست.

پنجره دوجداره upvc

تیتانیوم به عنوان جاذب نور فرا بنفش از تخريب ماده توسط تابش اشعه UVمحافظت مي نمايد. اما به دليل فعاليت فوتو شيميايي، توانايي آن براي جذب تابش و فعال گشتن شيميايي، تيتان مي تواند تحت شرايط معين ماده پلاستيكي را تجزيه نمايد. بنابر این از پوشش های سطحی برای جلوگیری از عمل کاتالیزوری تیتان استفاده میشود.فعاليت فوتوشيميايي(کاتالیزوری ) رنگدانه آناتاز به ميزان قابل توجهي بيشتر از روتايل رنگ بندی پروفیل upvc گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک است.

پنجره دوجداره

رنگ بندی پروفیل upvc متاسفانه برخی تولید کنندگان با استفاده از دی اکسید تیتانیوم در فرم آناتاز که هزینه کمتری دارد درصدد کاهش هزینه تولید میباشند که باعث افت کیفیت و کاهش مقاومت محصول در برابرتغییر رنگ میشود. در نتيجه تيتان روتايل به علت فعالیت فوتوشیمیایی کمتر، همچنین ضریب شکست بالاتر انتخاب بهتري براي گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک محصولات پلاستيكي مورد مصرف در محيط رنگ بندی پروفیل upvc بيرون است.

رنگ بندی پروفیل پنجره دوجداره یو پی وی سی

رنگ بندی پروفیل upvc پروفیلهای UPVC به دلیل رنگ ترکیبات مواد اولیه عمدتاً بر پایه رنگ سفید تولید می گردند ، که این سفیدی و شفافیت نیز با توجه به فرمولاسیون و مواد خام مورد استفاده شده در هر شرکت متغیر بوده به طوریکه در قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک مقایسه تولیدات شرکتهای مختلف تفاوت رنگ و شفافیت قابل رویت رنگ بندی پروفیل upvc گالوانيزه پنجره upvc می باشد

تنوع رنگ در پنجره های upvc

رنگ بندی پروفیل upvc گالوانيزه پنجره upvc شرکتهای تولید کننده پروفیل UPVC علاوه بر تولید پروفیل های سفید جهت افزایش تنوع محصولات خود و قيمت پنجره دوجداره upvc پاسخ گویی به سلایق مشتریان و بر طرف نمودن نیازهای معماران در طراحی نمای داخلی و بیرونی پنجره وينتک ساختمان اقدام به تولید پروفیل با رنگ بندی متنوع رنگ بندی پروفیل upvc نموده اند .

انواع رنگ در پنجره های upvc

رنگ بندی پروفیل upvc گالوانيزه پنجره upvc پروفیل های سفید با پوشش رنگ اکریلیک
رنگ بندی پروفیل upvc پروفیل های سفید با پوشش یک طرف لمینت جهت استفاده در نمای داخل و یا خارج ساختمان رنگ بندی پروفیل upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک پروفیل های قهوه ای روشن و یا تیره با پوشش دو طرف لمینت

پروفیل های رنگی لمینت شده

علاوه بر پروفیل های رنگی لمینت شده ، امکان رنگ پروفیل با رنگ های مخصوص نیز وجود دارد . با این روش تنوع رنگ بسیار زیاد بوده و پوشش رنگ کاملاً مقاوم و دارای ۱۰ سال گارانتی می باشد .شما می توانید پروفیل های یو پی وی سی را به هر رنگی که می خواهید سفارش دهید و با توجه به طراحی ساختمان خود آن را انتخاب کنید.شما می توانید پروفیل های یو پی وی سی را به هر رنگی که می خواهید سفارش قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک دهید و با توجه به طراحی ساختمان خود آن را انتخاب کنید.

درب و پنجره های upvc

برای این نوع رنگ کارشناسان شماره رنگ درخواستی را از کالیته مخصوص رنگ انتخاب نموده و پس از تولید درب و پنجره های دوجداره upvc که به صورت سفید تولید می شود آن را به کارخانه مخصوص رنگ upvc ارسال می نمایند.پس از مراحل مخصوص رنگ پنجره ها به طور کامل بسته بندی شده تا در زمان حمل آسیبی به رنگ آن زده نشود و برای انجام مراحل نصب درب و پنجره های upvc به محل پروژه ارسال می رنگ بندی پروفیل upvc گالوانيزه پنجره upvc پنجره وينتک گردد.