صاحب کارخانه و نماينده وين تک

صاحب کارخانه و نماينده وين تک گروه صنعتي  يو پي وي سي توليدکننده انواع سيستم‌هاي در و پنجره uPVC، آلومينيوم، نما و شيشه‌هاي دو جداره و سه جداره عايق به همت جمعي از متخصصان، مهندسان و صاحب کارخانه و نماينده وين تک مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc فارغ‌التحصيلان دانشگاه‌هاي معتبر ايراني در سال بنيانگذاري گرديد.

تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc

ضرورت توليد و استفاده از تکنولوژي پيشرفته در زمينه مصرف صحيح انرژي و جلوگيري از اتلاف آن، کارآفريني، صاحب کارخانه و نماينده وين تک ايجاد اشتغال و بومي‌سازي فناوري مذکور از جمله عوامل موثر در تصميم بنيانگذاران گروه صنعتي HYPER مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc UPVC در تاسيس و راه‌اندازي اين مجموعه بوده است.

پنجره وينتک

صاحب کارخانه و نماينده وين تک حضور پرسنل متخصص در دفتر مرکزي، دفاتر فروش و نمايندگي‌ها و همچنين خط توليد گروه صنعتي و مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc استفاده از تجربيات متخصصان و صاحب کارخانه و نماينده وين تک پيشکسوتان صنعت ساختمان از جمله عوامل پيشرفت و موفقيت اين گروه تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc صنعتي در طول اين يک دهه بوده است.

پنجره ويستابست

تمام تلاش و کوشش مديران ساعي و تلاشگر گروه صنعتي هايپر يو پي وي سي در راستاي کسب رضايت مشتري و انجام صادقانه تعهدات اين گروه صنعتي بوده و جهت تحقق اين امر استفاده از بهترين مصالح و مواد صاحب کارخانه و نماينده وين تک مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc موجود به لحاظ کيفيت چه در مورد محصولات و چه در مورد ماشين‌آلات در دستور کار مديران جوان و متخصص تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc گروه صنعتي قرار گرفته و جنبه عملي به خود گرفته است.

صاحب کارخانه و نماينده وين تک

صاحب کارخانه و نماينده وين تک

مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc

پنجره وينتک انجام پروژه‌هاي متعدد و چشمگير چه از لحاظ کيفي و چه از لحاظ کمي در مدت زمان کوتاهي که از تاسيس گروه صنعتي مي‌گذرد و رضايت قابل قبول مشتريان نشان دهنده مسير صحيح اتخاذ شده از مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc جانب مديران گروه صنعتي مي‌باشد.از سويي ديگر وجود نمايندگي‌هاي فعال در پاره‌اي از نقاط کشور و انجام پروژه‌هاي تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc فراوان در استان‌هاي مختلف کشور، از افتخارات گروه صنعتي هايپر يوپي وي سي بوده است.

قيمت پنجره دوجداره upvc

صاحب کارخانه و نماينده وين تک پنجره وينتک بنيانگذاران گروه صنعتي هايپر يو پي وي سي با انجام برنامه‌ريزي‌هاي دقيق و استفاده از مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc تخصص کارشناسان امر و صاحب کارخانه و نماينده وين تک همچنين توجه به نظرات ارزشمند مشتريان خود، افق‌هاي بهتري را در جهت رشد، تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc پيشرفت و خودکفايي اين سرزمين جستجو مي‌کنند.

معرفي شرکت

صاحب کارخانه و نماينده وين تک پنجره وينتک کارخانجات WINTECH در ايران و ساير کشورها (ترکيه، آلمان، روسيه، اکراين، آذربايجان، تونس و هندوستان) متعلق به گروه شرکتهاي ADO ترکيه به مرکزيت شهر آنتاليا مي باشند که تاريخچه تاســيس آن مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc به سال 1956 ميلادي برمي گردد که با توليد لاستـيکهاي مورد نياز در زيره هاي کفش شروع به فعاليت نموده است. تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc فعاليت توليدي آغاز شده است.

گالوانيزه پنجره upvc

در آن سالها توسط خانواده ساک تاکنون طي بيش از نيم قرن، همه ساله درحال توسعه بوده و در حال حاضر علاوه بر توليد پروفيلهاي UPVCمورد نياز در صنعت ساختمان، در سه قاره اروپا، آسيا و آفريقا و 8 کشور داراي کارخانه هاي متعدد توليدي در زمينه هاي توليد انواع درب هاي داخلي ساختمان با متريال کامپوزيت (WOOD PVC)، پوشش هاي سالن هاي بزرگ صنعتي از جنس UPVC، چندين کارخانه توليد سيمان و لوله هاي PVC و قالب هاي بتني مدولار و کارخانه توليد انواع يراق آلات مورد نياز در صنعت درب و پنجره UPVC بوده.

بهترين برند پنجره دوجداره upvc

پنجره وينتک نيز بصورت گسترده در زمينه هاي توليد انبوه مسکن و شرکتهاي ساختماني، توليد انرژي از طريق تاسيس نيروگاههاي آبي و بادي و شرکت هاي معدني و فرآورده هاي معدني فعاليت داشته و در صاحب کارخانه و نماينده وين تک مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc راستاي اداره اين تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc مجموعه ها چندين هزار پرسنل و مديران اداري و توليدي مشغول به فعاليت مي باشند.

بهترين برند پروفيل upvc

پنجره وينتک گروه شرکت هايADO با تاسيس دفاتر تجاري و نمايندگي ها و انبار هاي زير مجموعه هاي خود در بيش از 54 کشور همواره در حال توسعه بازارهاي هدف و صادرات محصولات خود بوده وشرکتADOPEN صاحب کارخانه و نماينده وين تک ترکيه نيز يکي از شرکت هاي زير مجموعه ADO GROUP مي باشد که مطابق آخرين بررسي و اعلام نتايج مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc اتاق تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc بازرگاني استانبول ترکيه مابين 280 شرکت برتر کشور ترکيه قرار گرفته است.

مقايسه مشخصات فني پروفيل وينتک و هافمن

پنجره وينتک پروفيل upvc يکي از اجزاء اصلي و اساسي درب و پنجره دوجداره مي باشد و کيفيت آن نقش بسزايي در کيفيت پنجره upvc دارد. تنوع برندها در صنعت درب و پنجره يو پي وي سي سبب سخت شدن انتخاب در زمان خريد شده است. البته اينکه پنجره دوجداره شما از کدام کارخانه خريداري شود در کيفيت بي مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc اثر نيست. در اين مقاله از مقالات پنجره شهر قصد داريم مشخصات فني پروفيل upvc وينتک و هافمن را مورد تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc بررسي قرار بدهيم.

مقايسه فني پروفيل وينتک لولايي و هافمن لولايي

پنجره وينتک در اين رقابت هر دو پروفيل در تست عايق بندي گرما، سرما و سرو صدا با اختلاف بسيار اندکي نمرات خوبي را از آن خود کرده اند با اين تفاوت که طراحي پروفيل وينتک به گونه اي مي باشد که در مقابل باران هاي تند و سيل آسا در آب بندي و عايق بندي، نمره بالاتري را به خود اختصاص داده و همچنين به دليل مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc ابعاد بيشتر تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc پروفيل لولايي وينتک از نظر وزني به مقدار بسيار اندک سنگين تر از پروفيل هافمن مي باشد.

کارخانه و نماينده وين تک

کارخانه و نماينده وين تک

مقايسه فني پروفيل وينتک کشويي و هافمن کشويي

پنجره وينتک همانطور که در عکس کاملا مشخص است، در اين رقابت پروفيل وينتک با اختلاف بسيار زيادي از تمامي رقباي موجود در بازار ايران نمره بيشتري را کسب کرده و عقيده بسيار از کارشناسان صنعت درب و مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره پروفيل کشويي (sliding) وينتک جزء سردمداران اين تيپ پروفيل ها در دنيا مي باشد. بنابراين نه تنها هافمن، بلکه پروفيل هاي مطرح ديگري از جمله ويستابست، بوتيا، ديوا،و … توان رقابت در کيفيت و تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc خلاقيت با اين پروفيل را ندارند.

پروفيل پنجره دوجداره ويستابست

صاحب کارخانه و نماينده وين تک پنجره وينتک اگر چه در سال هاي اخير بسياري از شرکت ها با الگو برداري صاحب کارخانه و نماينده وين تک از قالب هاي شرکت وينتک اقدام گالوانيزه پنجره upvc به ساخت تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc پروفيل هاي مد نظر خود کرده اند ولي همچنين وينتک قيمت پنجره دوجداره upvc پيشتاز اين رقابت تنگا تنگ مي باشد.

نماينده منتخب درب و پنجره وين تک

پنجره وينتک مجموعه پنجره شهر توليد کننده انواع درب و پنجره دوجداره upvc، آلومينيوم، توري پليسه و شيشه هاي دوجداره و سه جداره مي باشد. مجموعه پنجره شهر داراي يکي از بزرگترين کارخانه هاي پنجره دوجداره در استان مازندران مي باشد. اين شرکت در سال 1388 به صورت رسمي نمايندگي پروفيل مطرح و محبوب وين تک را در شهر بابل دريافت کرد. پروفيل وين تک جزو بهترين پروفيل هاي موجود در داخل ايران مي قيمت پنجره دوجداره upvc باشد که داراي گواهينامه بين المللي RAL آلمان مي باشد.

نماينده وينتک

پنجره وينتک مجموعه پنجره شهر در راستاي ارتقاء سطح کيفي صنعت ساختمان و برطرف کردن بي اعتمادي حاصل از عدم رعايت اصول کيفي و استانداردهاي لازم در اين عرصه با همت گروهي و در اختيار داشتن نيروي انساني متخصص، دانش فني بالا و بهره گيري از تکنولوژي بروز برآن شده است تا گامي بزرگ صاحب کارخانه و نماينده وين تک گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc در اين زمينه برداشته و تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc خدماتي متمايز را در اين صنعت ارائه نمايد.

نماينده ويستابست

صاحب کارخانه و نماينده وين تک پنجره وينتک از اين رو پنجره شهر مجموعه اي از بهترينها در سطوح جهاني و داخلي از توليدکنندگان گالوانيزه پنجره upvc پروفيلهاي upvc و تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc محصولات وابسته گرداوري نموده است تا بتواند قيمت پنجره دوجداره upvc ماموريت خويش را به صورت کاملا حرفه اي به انجام رساند.

گارانتي پنجره دوجداره وينتک

پروفيل هاي توليدي توسط کارخانه هاي وين تک در صورت استفاده و نگهداري صحيح داراي 10 سال گارانتي در مقابل تغييرات رنگ و حالت بر اثر شرايط جوي و عوامل محيطي از جمله تغييرات دما، اشعه uv، باران هاي اسيدي و … مي باشد. پروفيل وين تک را مي توان از بهترين پروفيل هاي موجود در بازار ايران بواسطه سابقه طولاني و درخشان، رعايت استاندارد هاي داخلي و مخصوصا جهاني، بهره گيري از بروزترين تکنولوژي دنيا به سبب گردش مالي بالا و صادرات به ساير کشورهاي منطقه و … محسوب مي شود.

مشخصات فني پروفيل

 • عرض 70 ميليمتر و 5 اتاقک جهت عايق بندي بهينه
 • ضخامت ديواره هاي خارجي استاندارد
 • داراي لاستيک هاي درزبندي ( امکان استفاده از لاستيک هاي T.P.V و E.P.D.M )
 • کانال مخصوص و تعبيه شده جهت تخليه آب باران
 • امکان نصب زهوارهاي شيشه براي ضخامت هاي4 و 20 و 24 و 32 ميليمتر جهت عايق بندي بهينه صدا و گرد و خاک

  نماينده وين تک

  نماينده وين تک

پروفيل ماوي

 • عدم نياز به سرويس هاي دوره اي و رنگ کاري طي ساليان طولاني
 • عدم زنگ زدگي و پوسيدگي
 • امکان تهيه در رنگ هاي مختلف بصورت پوشش لمينيت ( ضلع داخلي يا بيروني و يا هر دو ضلع پروفيل)
 • امکان تهيه با لاستيک هاي سرخود از جنس T.P.V
 • سطحي صاف و صيقلي با حداکثر شفافيت وسفيدي ( در مورد پروفيلهاي سفيد رنگ)
 • امکان نصب تمامي يراق آلات استاندارد ( يک جهت بازشو / دوجهت بازشو / فولکس واگني)

پروفيل کندو

 • امکان نصب انواع توري
 • مناسب براي مناطق سردسير و گرمسير جهت عايق بندي حداقل 30 درصد بيشتر از سايرسري پروفيلها
 • قابليت ساخت انواع درب و پنجره هاي استاندارد در تمامي ابعاد و حتي بزرگتر از ابعاد نرمال
 • مقاومت بيشتر بدليل پهنا و سطح اتکاي بيشتر
 • امکان استفاده از پروفيل قاب سري W700 با لبه داخلي جهت پروژه هاي بازسازي

پروفيل هانيکومب

پنجره هاي دوجداره با بهره وري انرژي و نجات ما از آلودگي صوتي، گرد و غبار، باران و… توانسته اند جايگاه ويژه اي در صنعت ساختمان سازي داشته باشند. با پيشرفت علم شاهد تنوع در متريال ساخت پنجره هاي دوجداره بوده ايم که هر کدام هم باعث شکل گيري ويژگي هاي خاصي براي پنجره ها شده اند. يکي از اين متريال پرکاربرد، پليمر يو پي وي سي UPVC است که به دلايل بسيار زيادي ازجمله وزن سبک، انعطاف پذيري، مقاومت در برابر مواد شيميايي و… توانسته در صنعت در و پنجره سازي محبوب باشد.

گالوانيزه پنجره upvc

پنجره وينتک اما در حوزه ي در و پنجره UPVC، با تنوع برندهاي زيادي روبرو هستيم که هرکدام کيفيت گالوانيزه پنجره upvc متفاوتي هم دارند و همين امر موجب دشوار شدن انتخاب مي شود. يکي از بهترين برندهاي اين صنعت برند وين تک است که در ادامه قصد داريم درباره ي اين برند و پنجره وين تک اطلاعات صاحب کارخانه و نماينده وين تک بيشتري خدمت شما ارائه قيمت پنجره دوجداره upvc دهيم، پس با ما تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc همراه باشيد.

درباره شرکت وين تک

صاحب کارخانه و نماينده وين تک پنجره وينتک وينتک WINTECH توليد کننده پروفيل هاي يو پي وي سي UPVC براي ساخت در و پنجره دوجداره است که يکي از قديمي ترين برندهاي موفق صنعت در و پنجره بازار صاحب کارخانه و نماينده وين تک ايران است. محصولات توليدي گالوانيزه پنجره upvc وين تک نسل تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc جديدي از پروفيل هاي ساختماني هستند که براي قيمت پنجره دوجداره upvc ساخت در و پنجره دوجداره استفاده مي شوند.

يراق آکادو

لازم به ذکر است که اين شرکت علاوه بر توليد پروفيل هاي UPVC، در سه قاره آسيا، اروپا و آفريقا و 8 کشور ديگر هم داراي کارخانه هاي متعدد توليدي در زمينه هاي مختلف ازجمله توليد انواع درهاي داخلي ساختمان صاحب کارخانه و نماينده وين تک گالوانيزه پنجره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc با متريال کامپوزيت، پوشش هاي UPVC سالن هاي صنعتي، توليد قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست سيمان و لوله هاي PVC و… مي باشد.

يراق وي اچ اس

شرکت وين تک از همان ابتداي فعاليت خود، اهميت محيط زيست و حفظ آن را درنظر داشته و در همين راستا براي توليد انواع پروفيل هاي UPVC از استابلايزرهايي بر پايه کلسيم زينک استفاده مي کند تا کوچک ترين خطري براي محيط زيست و زندگي انسان ها وجود نداشته باشد.در و پنجره دوجداره وينتک سهم بسيار عظيمي از صنعت ساختمان را به خود اختصاص داده اند و مزاياي بسياري که اين محصولات دارند در کنار تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc قيمت مناسب آن ها، رقابت با اين برند را بسيار سخت کرده است.

پنجره يو پي وي سي

پنجره هاي ساخته شده از پروفيل هاي يو پي وي سي UPVC وين تک علاوه بر زيبايي و ظرافت در ظاهر، از مزيت هاي بسياري برخوردارند که در ادامه به بيان اين مزايا و دلايلي که براي انتخاب و خريد پنجره دوجداره گالوانيزه پنجره upvc وين تک وجود دارد مي پردازيم. پنجره دوجداره وين تک در ابعاد، رنگ و مدل هاي بازشو صاحب کارخانه و نماينده وين تک مختلف در بازار وجود قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc دارد.

پروفيل وين تک

پروفيل هاي WINTECH تمامي زهوارهاي درزبندي که عمدتا بر روي پروفيلهاي UPVC وين تک عرضه مي صاحب کارخانه و نماينده وين تک شود مطابق با آخرين قوانين حفظ محيط زيست اتحاديه اروپا تهيه شده و از نوع T.P.V بوده که اين نوع مواد تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc کوچکترين ضرري به محيط زيست و زندگي انسان وارد ننموده و 100% گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست قابل صاحب کارخانه و نماينده وين تک بازيافت ميباشد.

تنوع رنگ پروفيل وين تک

ترکيبات مواد اوليه پروفيل پنجره UPVC اصولا سفيد رنگ مي باشد که اين شفافيت و سفيدي رنگ با توجه به ترکيبات، کيفيت و فرمولاسيون مواد اوليه استفاده شده در هر کارخانه توليد پروفيل UPVC متفاوت بوده است. وين تک در جهت افزايش تنوع محصولات و پاسخگويي به سليقه مشتريان و همچنين بر طرف کردن نياز معماران در طراحي نماهاي ساختمانها، اقدام به توليد درب و پنجره وين تک با پوشش لمينت طرح چوب پنجره ويستابست تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc برجسته نموده است.

محصولات وين تک

صاحب کارخانه و نماينده وين تک محصولات وينتک توليدي در زمينه هاي توليد انواع درب هاي داخلي ساختمان با متريال کامپوزيت WOOD PVC، پوشش هاي سالن هاي بزرگ صنعتي از جنس UPVC، چندين صاحب کارخانه و نماينده وين تک کارخانه توليد سيمان و لوله هاي PVC و تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc قالب هاي بتني مدولار و کارخانه توليد انواع يراق آلات مورد نياز در گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست صنعت درب و پنجره UPVC بوده است.

درب و پنجره UPVC

صاحب کارخانه و نماينده وين تک نيز بصورت گسترده در زمينه هاي توليد انبوه مسکن و شرکتهاي صاحب کارخانه و نماينده وين تک ساختماني، توليد انرژي از طريق تاسيس نيروگاههاي آبي و بادي و شرکت هاي معدني و فرآورده هاي معدني فعاليت داشته و در راستاي اداره اين تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc مجموعه ها چندين هزار پرسنل و مديران اداري و توليدي مشغول به گالوانيزه پنجره upvc پنجره ويستابست فعاليت مي باشند.

ويژگي هاي پروفيل UPVC وين تک

صاحب کارخانه و نماينده وين تک پروفيل هاي وين تک به دليل هادي نبودن، عايق بسيار خوبي در برابر انرژي هستند. پروفيل هاي توليد شده در کارخانجات وينتک با در نظر داشتن شرايط جوي محيط مورد نظر توليد مي شوند که کشور ما هم از اين پنجره ويستابست قاعده مستثني نبوده و پروفيل هاي توليدي براي ايران با در نظر گرفتن نيازها و شرايط آب گالوانيزه پنجره upvc و هوايي و تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc جغرافيايي کشور طراحي و توليد مي شوند.

پروفيل وين تک

در حقيقت براي حفظ کيفيت و مقاومت اين محصولات، در ترکيب فرمولاسيون اين پروفيل ها شرايط جوي حاکم بر کشورها در نظر گرفته مي شود. بنابراين مي توان گفت که متريال استفاده شده در پروفيل وين تک سبب شده تا در شرايط سخت جوي ازجمله رطوبت بالا، آب و هواي گرم و خشک، دماي زير صفر و يا حرارت بسيار بالا، ظاهر آن ها هيچ تغييري نداشته باشد و شرايط جوي و آب و هوايي کوچک ترين تاثيري بر پنجره پنجره ويستابست تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc هاي دوجداره وينتک نمي گذارد.

پروفيل UPVC وين تک

آزمايش هاي انجام شده حاکي از غير قابل اشتعال بودن پروفيل UPVC وين تک هستند. پروفيل هاي وين تک قابليت نصب انواع يراق آلات و و تنوع بالايي در حالت بازشو را دارند و مي توان براي نصب شيشه هاي چند جداره هم از آن بهره برد. يکي از مزاياي جذاب اين پروفيل ها، دارا بودن قابليت بازيافت و عدم ايجاد آلودگي زيست محيطي است. استفاده از پروفيل هاي UPVC وين تک، براي پروژه هاي ساختماني ايران بسيار بهينه پنجره ويستابست بوده و طول عمر مفيد، دوام و کيفيت بيشتري را از اين پروفيل ها شاهد هستيم.