Table of Contents

علت استفاده شیشه در پنجره

علت استفاده شیشه در پنجره برای تولید شیشه های رنگی گرد با طر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از روش دستی ( الماس شیشه بری ) و مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc برای تولید شیشه گرد رنگی با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از شیشه های دوجداره طرح دار گالوانيزه پنجره upvc پنجره ويستابست دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

شیشه رنگی طرح دار استین گلاس

جدیدترین نوع شیشه های رنگی طرح دار که با استقبال بسیار زیادی هم در کشور ما مواجه شد این نوع شیشه های به دو صورت دوجداره و تک جداره تولید می شود و بیشتر به عنوان شیشه پنجره و شیشه ی درب های ورودی ساختمان های لوکس کاربرد دارد ، شیشه رنگی طرح دار استین گلاس از چهار بخش تراش مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc کاری شیشه ، علت استفاده شیشه در پنجره اسیدکاری شیشه ، سندبلاست شیشه و رنگ گالوانيزه پنجره upvc پنجره ويستابست کردن علت استفاده شیشه در پنجره شیشه تشکیل شده است .

شیشه رنگی طرح دار سکوریت

شیشه های دوجداره طرح دار برای اجرای پروژه هایی که از شیشه های با ابعاد بزرگ و بعضا به صورت فریم لس استفاده می علت استفاده شیشه در پنجره شود مانند نرده شیشه ای باید شیشه ها سکوریت شده به عبارتی شیشه طرح دار داخل کوره علت استفاده شیشه در پنجره های با درجه حرارت پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc بسیار بالا قرار خواهد گرفت .

شبکه تزیینی داخل شیشه دوجداره طرح دار

جورجین بار داخل شیشه از قیمت بالاتری برخوردار است ولی در کنار ان با زیبایی خود متناسب با طراحی نما و دکوراسیون علت استفاده شیشه در پنجره داخلی می باشد. برای تولید این نوع شیشه دوجداره طرح دار ابتدا طرح مورد نظر با توجه به علت استفاده شیشه در پنجره ابعاد شیشه را مشخص کرده سپس با استفاده از پروفیل های خاص و بست هاس مخصوص جورجین بار گالوانيزه پنجره upvc پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc طرح شبکه تزیینی را اجرا شیشه های دوجداره طرح دار میکنیم.

پروفيل ماوي

ساختار درونی شیشه دوجداره مورد استفاده در ساختمان ها به این صورت است که از دو یا چند لایه شیشه ان هم به صورت علت استفاده شیشه در پنجره موازی و با فاصله های یکسان از یکدیگر قرار دارند و بوسیله اسپیسر استفاده شده

علت استفاده شیشه در پنجره

علت استفاده شیشه در پنجره

در دورتادور آن از یکدیگر جدا شده اند. بدلیل علت استفاده شیشه در پنجره رطوبت هوای مابین دو شیشه در فضای بین شیشه علت استفاده شیشه در پنجره ها کاملا جذب شود و توسط مواد درزگیر موجود در ان اب بندی شود از اسپیسر های الومینیومی در داخل شیشه ها گالوانيزه پنجره upvc پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc استفاده می شود.

نماينده ويستابست

هوا یا گازهای خاص بدون رطوبت با فشاری تقریبا مساوی با هوای بیرون وجود دارد. مزایای استفاده از شیشه های دوجداره علت استفاده شیشه در پنجره طرح دار شیشه های دوجداره در ساختمان ها این است که مس توان به ازای استفاده از هر متر مربع شیشه پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc دوجداره به میزان ۴۰ متر مکعب گاز در سال صرفه شیشه های دوجداره طرح دار جویی کرد.

شیشه رنگی طرح دار لمینت

شیشه های دوجداره طرح دار شیشه های لمینت رنگی از دو یا چند شیشه تک جداره رنگی تشکیل شده است که توسط لایه علت استفاده شیشه در پنجره علت استفاده شیشه در پنجره PVB به یکدیگر چسبیده شده اند ، این نوع شیشه ها حتی در صورت شکسته شدن ذرات آن از هم جدا
شیشه های دوجداره طرح دار پنجره ويستابست نخواهد شد .

َشیشه رنگی طرح دار دیوارپوش

شیشه های دوجداره طرح دار طراحان دکوراسیون داخلی از شیشه رنگی طرح دار برای اجرای دیوارپوش های شیشه ای نیز علت استفاده شیشه در پنجره استفاده می پنجره ويستابست کنند بدین شکل علاوه بر ایجاد نمای مدرن در ساختمان ، براحتی می توان دیوارها را تمیز شیشه های دوجداره طرح دار کرد .

شیشه رنگی طرح دار اسیدکاری

طرح جدیدی از شیشه های دکوراتیو که الگوهای مختلفی روی شیشه های رنگی اسیدکاری می شود ، پنجره ويستابست علت استفاده شیشه در پنجره برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و پمپ فشار قوی استفاده شیشه های دوجداره طرح دار می شود.

شیشه رنگی طرح دار حکاکی شده

شیشه های دوجداره طرح دار با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رنگی حکاکی یا اینگریوینگ می پنجره ويستابست شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شیشه های دوجداره طرح دار شد .

شیشه رنگی طرح دار هوشمند

علت استفاده شیشه در پنجره طرح خاصی از شیشه های رنگی طرح دار که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است شیشه رنگی طرح دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه شیشه های دوجداره طرح دار پنجره ويستابست طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

شیشه های دوجداره طرح دار

شیشه های دوجداره طرح دار شیشه دوجداره طرح دار یا شیشه دکوراتیو یکی از اجزای جذاب ساختمان های امروز است که علت استفاده شیشه در پنجره زیبایی خاصی به نمای آپارتمان ها و سایر ساختمان های مسکونی و غیرمسکونی بخشیده است. شیشه دوجداره طرح دار یا شیشه دکوراتیو در واقع نوعی شیشه ی تزیینی است که در معماری این روزها استفاده های متعددی دارد وو علاوه بر نما در معماری داخلی نیز مورد استفاده قرار می شیشه های دوجداره طرح دار گالوانيزه پنجره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc گیرد .

تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc

شیشه دوجداره طرح دار بر روی تمامی درب ها و پنجره ها قابل اجراست که می توان درب و پنجره های UPVC ، چوبی ، علت استفاده شیشه در پنجره آلومینیومی ، آهنی و … را نام برد. این نوع از شیشه ها ی دوجداره از شبکه های تزیینی با تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc ساختار پروفیلی UPVC و همچنین پروفیلهای آلومینیومی تشکیل شده شیشه های دوجداره طرح دار گالوانيزه پنجره upvc است.

انواع شیشه دوجداره طرح دار

شیشه دوجداره طرح دار را از نظر ساختار شبکه تزیینی می توان به دو دسته تقسیم کرد
علت استفاده شیشه در پنجره شبکه تزیینی روی شیشه دوجداره طرح دار: در این مدل شبکه تزیینی با به کار بردن پروفیل منقسم شیشه تولید می شود. ابتدا پروفیل منقسم طبق طرح و شکل مورد نظر برش داده و سپس از طریق چسب دو طرفه شیشه های دوجداره طرح دار گالوانيزه پنجره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc بر روی شیشه دوجداره می چسبانند.

شبکه تزیینی داخل شیشه دوجداره طرح دار

شبکه تزیینی داخل شیشه دوجداره طرح دار: در این مدل بین دولایه شیشه پروفیل الومینیومی تزیینی در گالوانيزه پنجره upvc رنگ های جذاب و در طرح های هندسی مختلف به کار می روند.
ابتدا شکل و طرح مورد نظر را با توجه به ابعاد شیشه انتخاب نموده و پس از با استفاده از پروفیل و بست های مخصوص شبکه تزیینی ایجاد می شود. سپس شبکه تزیینی را در چهارچوب اسپیسر شیشه دوجداره تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc طرح دار قرار گرفته و ان را تنظیم میکنند.

در چه مکان هایی می توان از شیشه دوجداره طرح دار استفاده کرد

 • حمام و سرویس بهداشتی
 • لابی هتل ها
 • اتاق خواب
 • دکوراسیون داخلی فروشگاه
 • میزهای شیشه ای

بهترين برند پنجره دوجداره upvc

در گذشته همانطور که به کارگیری پنجره دوجداره نسبت به امروز کمتر بود همچننکه استفاده از شیشه در صنعت عمرانی و طراحی دکوراسیون کمتر از امروز استفاده میشده است.ولی جالب اینکه از دو نوع شیشه ساده و مشجر استفاده میکردند.اما امروزه با بکار بردن شیشه دکوراتیو رنگی تحول عظیمی در صنعت عمرانی و طراحی داخلی بوجود اورده استکه نمای جذاب و مدرنی را تولید کرده است که در ادامه به ان گالوانيزه پنجره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc میپردازیم.

انواع شیشه دکوراتیو در صنایع شیشه و آیینه

 • شیشه لاکوبل رنگی
 • شیشه رنگی
 • شیشه کریستال
 • شیشه لمینت
 • شیشه سکوریت رنگی
 • شیشه استین گلاس
 • آیینه های رنگی

شیشه دکوراتیو رنگی

شیشه های رنگی تزیینی به عنوان شیشه های پنجره های ساختمان و شیشه های درب ورودی ساختمان مورد استفاده قرار میگیرد که دارای دسته بندی های مختلفی است که هریک در قسمت خاصی از ساختمان شیشه های دوجداره طرح دار گالوانيزه پنجره upvc تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc کاربرد دارد.

گالوانيزه پنجره upvc

همانطور که اطلاع داریدشیشه های بین کابینتی شیشه لاکوبل رنگی و طرح دار است که اغلب به صورت شیشه های دوجداره طرح دار تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc سکوریت تولید می شود.

شیشه دکوراتیو درب ورودی

شیشه های طرح دار رنگی که با نام های شیشه استن گلاس و شیشه تیفانی هم شناخته شده هستند
تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc این نوع از شیشه ها برای طراحی درب ورودی ساختمان بهترین گزینه شیشه های دوجداره طرح دار هستند.
شیشه های دوجداره همانند پنجره دوجداره می تواند از آپشن های یک ساختمان به حساب آید.
این نوع شیشه ها در هر ابعادی قابل سفارش هستند .

بهترين برند پروفيل upvc

پنجره دوجداره

پنجره دوجداره

شیشه سفارشی به دو صورت تک جداره و دوجداره تولید می شوند.که انتخاب هر یک باید با توجه به نوع تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc درب و فضایی که با توجه به قرار دادن شیشه در نظر گرفته شده شیشه های دوجداره طرح دار صورت گیرد.

شیشه دکوراتیو سقف

شیشه دوجداره طرح دار یا شیشه دکوراتیو حتی برای سقف ساختمان نیز قابل اجراست.
برای اجرای سقف شیشه ای می توان نماهای شیشه ای مختلفی را اجرا کرد.اما از نظر طراحی:
استفاده از شیشه های طرح دار چاپی مناسب ترین گزینه برای اجرای یک سقف شیشه ای مدرن می شیشه های دوجداره طرح دار تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc باشد.

شیشه کاری روی دیوار با استفاده از شیشه دکوراتیو لاکوبل

با استفاده از شیشه لاکوبل رنگی می توان طرح های مختلفی را روی دیوار شیشه کاری کرد.مانند شیشه طرح لوزی لوزی, در روش شیشه کاری هم مانند ایینه کاری روی دیوار باید شیشه ها با استفاده از دستگاه cnc برش داده شود. در سال‌های اخیر، استفاده از شیشه‌ دوجداره در نمای ساختمان و دکوراسیون‌های شیشه های دوجداره طرح دار تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc داخلی بسیار مورد توجه طراحان و معماران قرار داشته است.

پروفيل پنجره دوجداره ويستابست

شیشه‌ها می توانند علاوه بر تامین کردن نور محیط، باعث ارتباط بصری داخل ساختمان با محیط بیرونی شوند، به همین دلیل از جایگاه ویژه‌ای برخوردارند. رنگ‌های گوناگونی از شیشه‌ها در بازار وجود دارد و به همین خاطر شیشه های دوجداره نیز مانند شیشه‌های معمولی در رنگ های مختلفی تولید می‌شوند. در تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc بین رنگ‌های تولید شده، شیشه دوجداره دودی برای پنجره‌ها بسیار شیشه های دوجداره طرح دار پرطرفدار شناخته شده است.

پنجره وينتک

با داشتن شناخت صحیح از نور و انتخاب شیشه مناسب می‌توان بر زیبایی فضا، آرامش ساکنین و هزینه‌های سرمایش و علت استفاده شیشه در پنجره گرمایش ساختمان، تاثیر قابل توجهی گذاشت. در ادامه این مقاله قصد داریم به بررسی انواع شیشه های دوجداره طرح دار پنجره وينتک تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc شیشه دودی برای پنجره‌های دوجداره بپردازیم.

شیشه دوجداره دودی برای پنجره

امروزه استفاده از شیشه‌های دوجداره به ویژه در نمای خارجی ساختمان‌ها بسیار مرسوم شده است. با توجه به قانون جدیدی علت استفاده شیشه در پنجره که شهرداری شهرها پیرامون اجباری بودن نصب پنجره‌های دوجداره در ساختمان‌ها تازه‌ساز تصویب کرده است، هر روز شاهد استفاده بیشتر از شیشه‌های دوجداره به عنوان نمای ساختمان‌ها شیشه های دوجداره طرح دار قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc هستیم.

شیشه دوجداره دودی چیست

پرطرفدارترین نوع شیشه دوجداره برای نمای ساختمان‌ها و پنجره‌ها، شیشه‌های دودی هستند. البته باید توجه داشت که دو نوع شیشه تیره‌رنگ وجود دارد. شیشه برنز و دودی، دو نوع از پرکاربردترین شیشه‌های دوجداره برای پنجره‌ها هستند که علت استفاده شیشه در پنجره معمولا با یکدیگر اشتباه گرفته می‌شوند.باید توجه داشته باشیم، که شیشه دودی با شیشه برنز متفاوت است. در واقع شیشه دوجداره دودی، نوعی شیشه با رنگی مایل به قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک مشکی است، اما شیشه برنز رنگی مایل به قهوه‌ای تیره دارد.

چرا بهتر است از شیشه رنگی و دودی استفاده کنیم

بنابراین هنگام سفارش شیشه دوجداره دودی، باید حتما این نکته را در نظر گرفت.شیشه دوجداره دودی و برنز به دلیل رنگ علت استفاده شیشه در پنجره تیره‌ای که دارند، بیشتر در نماهای ساختمانی و پنجره‌های رو به نما مورد استفاده قرار می‌گیرند. البته در صورتی که از این نوع شیشه‌های دوجداره در ساختمان استفاده کنیم، به راحتی نمی‌توان قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc داخل ساختمان را مشاهده شیشه های دوجداره طرح دار کرد.

پنجره دوجداره با شیشه دودی

علت استفاده شیشه در پنجره در استفاده از پنجره دوجداره با شیشه دودی، مهم‌ترین نکته به کاربری پنجره دوجداره مربوط می‌شود. به عنوان مثال در محیط‌های تجاری و مسکونی بهتر است از شیشه های دوجداره ساده یا شفاف استفاده کرد، اما در محیط‌های اداری برای جلوگیری از دید داشتنِ داخل خانه و ورود نور کمتر در داخل ساختمان، اغلب باید پنجره وينتک تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc از پنجره‌های دوجداره با شیشه‌های دودی یا رنگی شیشه های دوجداره طرح دار قيمت پنجره دوجداره upvc استفاده کنیم.

نماينده وينتک

علاوه بر این‌ها، در مناطق جغرافیایی سردسیر برای استفاده از حداکثر تابش نور خورشید و جذب گرما معمولا از شیشه‌های شفاف یا ساده دوجداره استفاده می‌کنند. اما در مناطق جغرافیایی گرم و کویری که تابش نور خورشید به صورت مستقیم و طولانی مدت می‌باشد، برای جلوگیری از ایجاد گرمای فراوان بهتر است به سراغ شیشه‌های دوجداره دودی برویم. این دسته از علت استفاده شیشه در پنجره شیشه‌ها بهترین گزینه برای ساختمان‌های مناطق پنجره وينتک گرمسیری است، زیرا از میزان نفوذ نور خورشید به داخل ساختمان می‌کاهد.

شیشه دودی دوجداره چگونه تولید می‌شود

البته نباید فراموش کرد، که برقراری هماهنگی و هارمونی بین رنگ شیشه‌های دوجداره پنجره و معماری ساختمان اهمیت فراوانی دارد. مثلا در ساختمان‌هایی که از ورق نقره‌ای کامپوزیت به عنوان نما استفاده شده است، اغلب از پنجره دوجداره با علت استفاده شیشه در پنجره شیشه دودی استفاده می‌شود. همچنین در نماهایی که تلفیقی از تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc چوب، شیشه و آجر می‌باشند نیز، نصب پنجره دوجداره با شیشه قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک دودی می‌تواند بسیار کاربردی و زیبا باشد.

تولید شیشه دودی

از آنجا که در شیشه‌های دوجداره، معمولا دو شیشه روی هم قرار می‌گیرد، برای تولید آن‌ها ابتدا باید دو شیشه دودی را با علت استفاده شیشه در پنجره اندازه ی یکسان برش دهند. اگر این شیشه‌ها کاملا و دقیقا هم‌اندازه نباشند، هنگام نصب در داخل فریم تعبیه شده، در داخل پنجره دوجداره قرار نخواهد گرفت و عایق‌بندی آن به هم می‌ریزد.پس از برش شیشه‌ها، باید اسپیسرهایی با ضخامت مناسب برش داده شود. قيمت پنجره دوجداره upvc ضخامت پنجره وينتک اسپیسرها بستگی به اندازه شیشه‌هایی دارد، که برش داده شده است.

مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc

علت استفاده شیشه در پنجره در مرحله بعدی، مواد ضد رطوبت درون اسپیسر تزریق می‌شود. برای این کار باید حدود ۷۰ درصد از اسپیسرها، با موارد ضد رطوبتی ترکیب شود.در پایان کار، اسپیسرها را بین دو شیشه قرار داده و سپس گاز پنجره وينتک تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc آرگون را از طریق دستگاه در محفظه بین دو شیشه تزریق شیشه های دوجداره طرح دار قيمت پنجره دوجداره upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc می‌کنند.

ضخامت شیشه‌های دوجداره دودی چقدر است

علت استفاده شیشه در پنجره دیگر وقت آن است،‌ که با چسب‌های مخصوص، شیشه‌های دوجداره را به طور کامل دورگیری کنند.البته نوع دیگری از شیشه دوجداره دودی وجود دارد. در این نوع، معمولا شیشه‌های دودی لمینت شده را توسط لایه PVB به هم متصل می‌کنند. از این نوع شیشه‌ها برای اجرای پروژه‌هایی که خطر شکستن شیشه در آن‌ها مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc وجود دارد، قيمت پنجره دوجداره upvc استفاده می‌کنند.

ضخامت شیشه دودی

علت استفاده شیشه در پنجره در تعیین ضخامت شیشه دودی دوجداره، ظرفیت پنجره دوجداره اهمیت دارد. در واقع هر پنجره دوجداره‌ای دارای قسمت مشخصی است، که درون آن، شیشه دوجداره را قرار می‌دهند. بنابراین با توجه به قسمت مشخص شده در پنجره، ضخامت شیشه دوجداره دودی تعیین می‌شود.عموما، در پروفیل‌های مختلف، ابعاد قسمت مشخص شده برای نصب شیشه دوجداره دودی متفاوت است. مثلا ابعاد شیار مخصوص نصب پنجره وينتکپنجره وينتک شیشه دوجداره، در پروفیل آلومینیومی با پروفیل آلوود و پروفیل UPVC تفاوت دارد.

انواع شیشه‌ دوجداره دودی و کاربردهای آن‌ها

علت استفاده شیشه در پنجره در واقع ضخامت شیشه دوجداره دودی شامل ضخامت دو شیشه و یک اسپیسر بین آن‌ها می‌باشد مثلا در اغلب پنجره‌های دوجداره، برای دو شیشه با ضخامت ۶ میلی‌متر، معمولا یک اسپیسر ۸ میلی‌متری مورد قيمت پنجره دوجداره upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc استفاده قرار می‌گیرد.

انواع شیشه دودی و کاربردهای آن

علت استفاده شیشه در پنجره شیشه‌های دوجداره دودی انواع مختلفی دارند. هر یک از انواع این شیشه‌ها برای مکانی خاص کاربرد دارد. استفاده درست و به جا از انواع آن‌ها برای بهینه‌سازی مصرف انرژی و کاهش هزینه‌ها نقش موثری ایفا پنجره وينتک مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc  می‌کند. در ادامه به معرفی انواع شیشه دوجداره دودی و شیشه های دوجداره طرح دار قيمت پنجره دوجداره upvc کاربردهای آن‌ها می‌پردازیم:

شیشه دوجداره رفلکس دودی

از انواع شیشه‌های دوجداره که امکان خلق زیبایی فراوانی را برای طراحان و معماران ایجاد می‌کند و همچنین باعث تطبیق فضای پنجره دوجداره دودی با نمای ساختمان می‌شود، می‌توان به شیشه دوجداره رفلکس دودی اشاره کرد. برای تولید این نوع شیشه از آلیاژ و فلزاتی استفاده می‌شود که خصوصیات شیشه را تغییر می‌دهند. شیشه دوجداره رفلکس دودی معمولا از دوجداره شدن شیشه شفاف ساده و شیشه قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک رفلکس دودی تشکیل شده است.

پنجره ويستابست

در این نوع شیشه دوجداره، معمولا جداره رفلکس وظیفه بازتاب نوردر جهت منبع نور را دارد.از جمله سایر ویژگی‌های شیشه دوجداره رفلکس دودی، می‌توان به عدم دید داخل منزل در روز، کمک به زیبایی نمای ساختمان، بازتاب و انعکاس نور مستقیم علت استفاده شیشه در پنجره خورشید و جلوگیری از ورود گرمای تابستان به داخل منازل اشاره قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc کرد.

شیشه های دوجداره طرح دار

پنجره دوجداره یو پی وی سی

پنجره دوجداره یو پی وی سی

شیشه دوجداره رفلکس دودی در کنار مزیت‌های بیان شده، معایبی مانند کاهش نور و روشنایی منازل و تغییر رنگ دید ناظر را از علت استفاده شیشه در پنجره داخل ساختمان دارد.همچنین این نوع شیشه دوجداره بخش زیادی از نور مرئی، پرتو قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک IR و UV را بازتاب می‌دهد.

شیشه دوجداره طرح دار دودی

برخی شیشه‌های دوجداره طرح‌دار، برای زیباتر شدن فضای داخلی و نمای بیرونی خانه مورد استفاده قرار می‌گیرند. حالا اگر علت استفاده شیشه در پنجره کسی بخواهد از این شیشه‌ها طوری استفاده کند، که فضای داخلی ساختمان دیده مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک نشود، بهتر است از نوع شیشه طرح‌دار دودی و دوجدار شیشه های دوجداره طرح دار قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست بهره گیرد.

شیشه دوجداره استین گلاس دودی

شیشه استین گلاس یا به عبارت دیگر همان استند گلاس، در اوایل سال ۲۰۱۳ توسط فعالان حوزه هنر در کشور ایتالیا ساخته علت استفاده شیشه در پنجره شد. جالب است بدانید، که هنرمندان ایتالیایی در ابتدا فقط قصد داشتند که شیشه را با رنگ‌های گوناگون مخصوص شیشه، علت استفاده شیشه در پنجره یعنی ویترای، رنگ‌آمیزی کنند. رفته رفته طرح‌های آن‌ها با استقبال شدید از سوی مردم مواجه شد و این نوع شیشه به یکی از پرفروش‌ترین شیشه‌های دکوراتیو در سطح پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک جهان تبدیل شد.

نمای دو جداره

به طور کلی شیشه استین گلاس دوجداره دودی در چهار مرحله تولید می‌شود می باشد. در مرحله اول، اسیدکاری روی علت استفاده شیشه در پنجره شیشه به شکل متقارن صورت می‌گیرد. سپس شیشه مطابق با طرح و الگوی مورد نظر سندبلاست علت استفاده شیشه در پنجره می‌شود. پس از آن، شیشه مطابق با طرح ایجاد شده تراشیده و در نهایت تراشه‌های آن پنجره قيمت پنجره دوجداره upvc ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc  پنجره وينتک رنگ‌آمیزی می‌شوند.

شیشه رنگی طرح دار

شیشه های رنگی از قدیم الایام در خانه های مردم کشورمان وجود داشت و اغلب به عنوان شیشه ی درب چوبی استفاده علت استفاده شیشه در پنجره می شد که در دو طرح ساده و مشجر وجود داشت اما رفته رفته با پشرفت صنعت شیشه در مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک ایران طرح های جدیدی از شیشه های رنگی هم و شیشه های دوجداره طرح دار گالوانيزه پنجره upvc قيمت علت استفاده شیشه در پنجره پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست طرح دار هم تولید شد .

قيمت پنجره دوجداره upvc

شیشه رنگی طرح دار به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شود که هر کدام از آن ها صرفا در مکان خاصی کاربرد دارد در این مقاله انواع شیشه های رنگی مورد بررسی خواهیم داد و کاربردهای این نوع شیشه ها در صنعت ساختمانی را به طور کامل توضیح خواهیم داد .شیشه رنگی طرح دار هم نوعی از شیشه های دکوراتیو محسوب می شود که البته این نوع شیشه علت استفاده شیشه در پنجره ها هم دارای انواع مختلفی هستند که هر پنجره وينتک کدام از آن ها در بخشی از ساختمان کاربرد دارد در ادامه به آن ها می پردازیم .

شیشه رنگی طرح دار ساده

اولین نوع شیشه های رنگی که دارای ضخامت ۴ میل ۶ میل و ۸ میل هستند و فقط در رنگ های سبز ، آبی ، دودی ، برنز و علت استفاده شیشه در پنجره مسی وجود دارند ، این نوع شیشه های رنگی بیشتر به عنوان شیشه ی درب های آهنی و پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc به عنوان شیشه رومیزی مورد استفاده قرار می شیشه های علت استفاده شیشه در پنجره دوجداره طرح دار گالوانيزه پنجره upvc گیرند .

شیشه رنگی طرح دار چاپی

شیشه های رنگی چاپی در واقع همان شیشه های رنگی ساده هستند که یک تصویر روی شیشه توسط دستگاه چاپ می علت استفاده شیشه در پنجره شود به طوری که شیشه رنگی را در ابعاد مورد نظر برش داده سپس شیشه را وارد دستگاه می کنیم ، فایل تصویر مورد نظر را از طریق درگاه ورودی دستگاه وارد آن می کنیم پس از چند دقیقه پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc تصویر مورد نظر به صورت رنگی روی شیشه چاپ شیشه های دوجداره طرح دار گالوانيزه پنجره upvc خواهد شد .

پروفيل هانيکومب

علت استفاده شیشه در پنجره با استفاده از شیشه رنگی طرح دار چاپی می توان یک نمای بسیار مدرن و لوکس را در ساختمان ایجاد کرد شیشه های دوجداره طرح دار و جالب است بدانید که در همه ی کشورهای صاحب سبک در طراحی دکوراسیون داخلی از شیشه چاپی گالوانيزه پنجره upvc پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc به کرات بکار می رود .

شیشه رنگی طرح دار سندبلاست

علت استفاده شیشه در پنجره در این روش پس از اینکه شیشه رنگی را در ابعاد مورد نظر برش دادیم وارد دستگاه سندبلاست می کنیم و شیشه های دوجداره طرح دار الگویی که مد نظر داریم را روی شیشه به صورت سندبلاست حکاکی می کنیم ، در علت استفاده شیشه در پنجره روش سندبلاست تصویر پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc به صورت مات روی شیشه پیاده سازی خواهد شیشه های دوجداره طرح دار گالوانيزه پنجره upvc شد .

شیشه رنگی طرح دار لاکوبل

علت استفاده شیشه در پنجره شیشه های رنگی لاکوبل به طور کلی با شیشه های رنگی ساده متفاوت هستند لذا این نوع شیشه های یه صورت یک رو نماست یا به عبارت دیگر پشت شیشه رنگ شده و نمی توان طرف دیگر شیشه را مشاهده کرد ، علت استفاده شیشه در پنجره برای تولید شیشه رنگی طرح دار لاکوبل ابتدا شیشه با ضخامت مناسب را توسط دستگاه CNC برش پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc داده سپس شیشه را وارد دستگاه لاکوبل می گالوانيزه پنجره upvc کنیم .

پروفيل کندو

علت استفاده شیشه در پنجره شیشه رنگی طرح دار لاکوبل بیشتر به عنوان شیشه رنگی بین کابینتی و دیوارپوش شیشه ای کاربرد دارد البته در مواردی به عنوان شیشه رومیزی هم استفاده می شود ، دستگاه لاکوبل دارای مخازنیست که در آن گالوانيزه پنجره upvc پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc ها رنگ های مورد نظر قرار شیشه های علت استفاده شیشه در پنجره دوجداره طرح دار داده می شود .

شیشه رنگی طرح دار دوجداره

علت استفاده شیشه در پنجره برای شیشه ی درب های ورودی ساختمان و پنجره های دوجداره باید از شیشه دوجداره ساده و طرح دار استفاده کرد ، شیشه های دوجداره طرح دار را می توان به دو صورت لمینت شده و اسپیسری تولید کرد البته برای تولید شیشه رنگی طرح دار دوجداره معمولا یک طرف شیشه به صورت طرح دار است و طرف دیگر گالوانيزه پنجره upvc پنجره ويستابست مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc از شیشه ساده استفاده شیشه های دوجداره طرح دار می شود .