Table of Contents

قیمت آلومینیوم درب و پنجره

قیمت آلومینیوم درب و پنجره محاسبه وزن آلومینیوم خالص مصرفی جهت پنجره
پس از طراحی پنجره و مشخص شدن طرح پنجره و نوع پروفیل آلومینیوم مصرفی، وزن نهایی آلومینیوم مصرفی پنجره طراحی شده، بر اساس وزن هر متر طول و محاسبات مربوط به پرت شاخه ها محاسبه و پنجره ويستابست مشخص می گردد. در مرحله اول پس از محاسبه وزن آلومینیوم مصرفی قیمت آلومینیوم مورد استفاده بر پنجره وينتک اساس قیمت هر کیلوگرم محاسبه می گردد.

تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc

گالوانيزه پنجره upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc بعنوان مثال وزن آلومینیوم مصرفی جهت پنجره طراحی شده ۵۵ کیلوگرم می باشد و قیمت هر کیلو آلومینیوم پنجره ويستابست پنجره وينتک ۴۵ هزار تومان می باشد. با یک مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc محاسبه ساده قیمت آلومینیوم مصرفی بدست قیمت آلومینیوم درب و پنجره می آید.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc محاسبه قیمت پلی آمید همانطور که می دانیم پنجره های دوجداره آلومینیومی دارای دو نوع ترمال بریک و نانترمال می باشند. در نوع ترمال بریک یک تیغه پلی امیدی عایق در بین سطح داخلی و خارجی پروفیل آلومینیومی پنجره دوخته می شود. این تیغه عایق باعث نارسایی فلز آلومینیوم می گردد. در حالت نانترمال این تبغه موجود نمی باشد و از این جهت است که این نوع پنجره دوجداره آلومینویم عایق ۱۰۰ درصدی نمی پنجره وينتک باشد چون خود فلز آلومینیوم رسانای گرما و سرما می باشد.

قیمت آلومینیوم درب و پنجره

قیمت آلومینیوم درب و پنجره

بهترين برند پنجره دوجداره upvc

گالوانيزه پنجره upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc جهت محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک باید قیمت هر کیلو تیغه پلی آمید مصرفی را پنجره ويستابست داشته باشیم و ضرب در وزن کل پلی آمید مورد استفاده در پنجره بکنیم. بعنوان مثال قیمت هر کیلو پلی آمید پنجره وينتک به مبلغ قیمت آلومینیوم درب و پنجره ۱۲۵۰۰ تومان باید جهت مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره طراحی شده محاسبه گردد.

محاسبه هزینه تولید

مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پس از اینکه وزن آلومینیوم مصرفی محاسبه گردید، قیمت تولید پنجره نیز بر اساس هر کیلوگرم محاسبه می پنجره ويستابست گردد. بعنوان مثال اگر هزینه تولید هر کیلوگرم ۱۵ هزار تومان باشد، این عدد در وزن نهایی پنجره ضرب می پنجره وينتک گردد و طی یک محاسبه ساده قیمت آلومینیوم درب و پنجره گالوانيزه پنجره upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc هزینه تولید این پنجره بدست می آید.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومیقیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

 • اپراتور دستگاه برش
 • قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی
 • دستگاه مولیون زن
 • قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی
 • دستگاه برش

محاسبه هزینه رنگ و آنادایز پنجره

پنجره آلومینومی به سه صورت رنگ پودری الکترواستاتیکی و پوشش آنادایز و پوشش های ورقی طرح چوب ، قابلیت رنگ آمیزی دارد. رنگ پودری به صورت پاششی می باشد که طی حرارت تا ۳۵۰ درجه سانتی گراد انجام می پذیرد، این نوع پوشش دارای تنوع بسیار می باشد و به هر رنگی پنجره قابلیت رنگ آمیزی دارد. در ارتباط با پوشش آنادایز طی یک فرآیند شیمیایی یک لایه اکسیدی بر روی آلومینیوم کشیده می شود که باعث افزایش مقاومت فلز در برابر خوردگی می شود. ضخامت این لایه اکسیدی بین ۱۰ تا ۲۰ میکرون می باشد.

مقایسه پنجره ترمال بریک با upvc

قیمت آلومینیوم درب و پنجره قیمت رنگ و آنادایز هم بر اساس هر کیلوگرم وزن آلومینیوم پنجره قابل محاسبه قیمت آلومینیوم درب و پنجره می باشد که قیمت آن از هر گالوانيزه پنجره upvc مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست پنجره وينتک کیلو ۶۵۰۰ تومان شروع می شود تا ۲۵۰۰۰ هزار تومان.

محاسبه قمیت یراق آلات

یراق آلات مورد استفاده در پنجره های آلومینیومی بر اساس وزن و بار وارد شده بر لنگه انتخاب می گردد. با قیمت آلومینیوم درب و پنجره توجه به نوع یراق از نظر عملکرد و همچنین وزن قابل تحمل از طرف یراق، قیمت هر دست بصورت جداگانه قیمت آلومینیوم درب و پنجره مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک محاسبه می گردد. یراق آلات آلومینیومی دارای انواع گالوانيزه پنجره upvc ترک و آلمانی می باشد.

بهترين برند پروفيل upvc

مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc یک سری هزینه های دیگری نیز موجود می باشد که جهت مونتاژ پنجره آلومینیومی مثل هزینه های مربوط پنجره ويستابست به فیکسرچر، پانچ، لاستیک ها و … که بخشی از این هزینه ها شامل هزینه های تولید می گردد و بخشی پنجره وينتک دیگر مثل لاستیک ها جداگانه قیمت آلومینیوم درب و پنجره گالوانيزه پنجره upvc محاسبه می گردد.

عوامل موثر بر هزینه ساخت در و پنجره آلومینیومی

این روزها عوامل متفاوتی در روند قیمت گذاری برای هر کالایی تاثیر گذارند. قیمت ساخت درب و پنجره آلومینیومی نیز از این قاعده مستثنا نیست. کالاها با توجه به مواد به کار رفته در ساختارشان دچار نوسان مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc قیمت های مختلفی می شوند که اکثر آنها روندی صعودی دارند. برای مثال در قیمت پنجره دوجداره پنجره وينتک آلومینیومی، خود فلز آلومینیوم، شیشه به کار رفته و ابزارالات قیمت آلومینیوم درب و پنجره گالوانيزه پنجره upvc دیگر تاثیر گذارند.

آلومینیوم درب و پنجره

آلومینیوم درب و پنجره

پروفيل پنجره دوجداره ويستابست

اینها جدا از دستمزد سازنده و نصاب است که بعدتر محاسبه می شود. قیمت پنجره آلومینیومی دو جداره مانند دیگر کالاهای ساخت و سازی اگر به صورت عمده ساخته شود، برای مثال برای یک ساختمان چند پنجره وينتک طبقه و چندین واحدی و یا حتی برج های پر واحد، نسبت به ساخت تکی و انفرادی، ارزان تر قیمت آلومینیوم درب و پنجره گالوانيزه پنجره upvc پنجره ويستابست می شود.

تفاوت قیمت پنجره دو جداره آلومینیومی با upvc

قیمت در و پنجره دو جداره آلومینیومی معمولا کمتر از پنجره یو پی وی سی است. اما خود مسئله قیمت قیمت آلومینیوم درب و پنجره گالوانيزه پنجره upvc پنجره ويستابست پنجره وينتک گذاری روی آنها، به انواع مختلفشان در شکل، نصب و قیمت آلومینیوم درب و پنجره کیفیت بستگی دارد.

انواع مدل دو جداره

 • پنجره دو جداره آلومینیومی
 • پنجره دو جداره ثابت یا فیکس

پنجره وينتک

قیمت آلومینیوم درب و پنجره قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره وينتک این نوع از پنجره دو جداره دارای فقط یک لنگه است که قابلیت باز قیمت آلومینیوم درب و پنجره گالوانيزه پنجره upvc شدن ندارد و بیشتر برای قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست نورگیر صرف استفاده می شود.

پنجره دو جداره دو لنگه با یک لنگه بازشو به صورت لولایی

این نوع از پنجره بیشترین میزان تولید و مصرف پنجره های دو جداره را شامل می شود.
قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست پنجره وينتک پنجره دوجداره دو لنگه بازشو به صورت لولایی
از دیگر انواع پنجره دو لنگه می توان به این نوع از پنجره اشاره کرد. این پنجره برای محیط هایی با فضای گالوانيزه پنجره upvc بزرگتر که قابلیت باز کردن دو لنگه را داشته باشند، طراحی شده است.

پنجره دو جداره سه لنگه با دو لنگه ثابت و یک لنگه بازشو لولایی

اگر پنجره های بزرگ و یا سرتاسری دارید و همینطور فضای داخلی بزرگ، این نوع از پنجره ها بسیار برای شما مناسب هستند. اگر برای دسترسی به بیرون خواهان فضای بیشتری باشید هم، می توانید از یک لنگه قیمت آلومینیوم درب و پنجره قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست پنجره وينتک ثابت و دو لنگه لولایی این نوع از پنجره ها گالوانيزه پنجره upvc استفاده کنید.

پنجره دو جداره کشویی با یک لنگه بازشو

این نوع از پنجره از قدیمی ترین و پر استفاده ترین انواع پنجره در محیط های مسکونی و غیره… است. کشویی بودن پنجره ها کاربری آن را بسیار ساده کرده و اندازه لازم فضای اشغالی برای باز کردن پنجره ها را هم، کاهش می دهد. پنجره دو جداره آلومینیومی کشویی مقاوم و راحت است و نصب آسان تری هم دارد. فقط باید حواستان باشد تا هر چند وقت یک بار با روغن کاری کردن ریل آن، از رسوب و کند شدن حرکت قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست پنجره وينتک پنجره درقاب آن جلوگیری کنید.

پنجره دو جداره کشویی با یک لنگه بازشو

قیمت درب آلومینیومی هم به مانند پنجره های آن، به مدل آن بستگی دارد. در های آلومینیومی هم به صورت کشویی و هم به صورت تک لنگه لولایی و یا دو لنگه لولایی، تهیه و توزیع می شوند. قیمت درب توری پنجره آلومینیومی نیز معمولا روی خود درب حساب می شود. توری ها را بیشتر مواقع به شکل کشویی می سازند تا قرارگیری و استفاده همزمان آنها ساده تر شود. علاوه بر این، کشویی بودن آنها جا به جایی آنها را برای شستشو نیز بسیار راحت تر می کند. جنس توری پنجره آلومینیومی قیمت آن را تا حد زیادی، تعیین می کند.

مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc

قیمت آلومینیوم درب و پنجره از آلومینیوم به علت در دسترس بودن و سبکی آن، در محصولات دیگر خانه سازی نیز استفاده می شود. برای مثال تایل بین کابینتی از جنس آلومینیومی در طرح ها و اندازه های مختلف تولید می شود. تایل های پنجره ويستابست تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc آلومینیومی گاهی به شکل پشت چسب دار قيمت گالوانيزه پنجره upvc پنجره دوجداره upvc هستند و نصب آنها پنجره وينتک خیلی راحت صورت می گیرد.

نماينده وينتک

قیمت آلومینیوم درب و پنجره فضای بین کابینت ها در آشپزخونه معمولا مدام در معرض حرارت و یا رطوبت قرار دارد که این تایل ها می توانند آنها را پوشش دهند. قیمت تایل آلومینیومی بین کابینتی به جنس آن، مقاومت، طرح، ضخامت و نحوه نصب آن بستگی دارد. می توان طرح آن را مانند کاشی انتخاب کرد و یا با رنگ قیمت آلومینیوم درب و پنجره دیگر اجسام در آشپزخانه، گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc هماهنگ کرد.

پنجره ويستابست

اگر هنوز از پنجره های ساده در منزلتان استفاده می کنید و از عایق نبودن گرما، سرما، رطوبت، صدا و آلودگی آنها شکایت دارید بهتر است هرچه زودتر دست به کار شده و به فکر تعویض درب ها و پنجره های خانه تان باشید تا تفاوت چشمگیر آن را متوجه شوید و طعم آسودگی را بچشید. سفارش ساخت این پنجره پنجره ويستابست ها، اصلا کار سخت و زمان بری نیست و شما با توجه به بودجه تان می توانید یکی از انواع گالوانيزه پنجره upvc متعدد مدل های تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc آنان را انتخاب کنید.

قيمت آلومینیوم پنجره دوجداره

قيمت آلومینیوم پنجره دوجداره

نماينده ويستابست

قیمت در و پنجره دو جداره آلومینیومی طیف گسترده ای دارد که قطعا بودجه شما را هم پوشش می دهد. از پنجره ويستابست نظر سختی کار نصب کردن آن نیز، در یک روز به سرعت و سادگی بدون هیچ کار اضافه ای انجام می شود و تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc نیاز نیست شما وقت زیادی برای این پروسه کنار قیمت آلومینیوم درب و پنجره گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc بگذارید.

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی به طور دقیق قابل اعلام نمی باشد مگر با دانستن ابعاد دقیق درب و پنجره مورد نیاز و همینطور تعداد بازشو و یراق آلات آن بستگی دارد و به دلیل اینکه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی به مقدار پروفیل یو پی وی سی مورد نیاز بر حسب متر مربع و هم چنین نوع و جنس پروفیل ، قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc جنس شیشه ها و …. قیمت آلومینیوم درب و پنجره گالوانيزه پنجره upvc بستگی دارد .

عوامل موثر در قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

از مهمترین سوالاتی که در هنگام خرید درب و پنجره دوجداره برای ما پیش خواهد آمد، نحوه محاسبه قیمت تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc پنجره دوجداره آلومینیومی و همچنین عواملی که موجب افزایش آن قیمت آلومینیوم درب و پنجره گالوانيزه پنجره upvc قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست می شود، می باشد.

محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی

برای محاسبه قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی از نرم افزارهایی مانند UPVC Ercom 2000، وین سافت، نوین پنجره ويستابست طراح و … استفاده می شود. در این نرم افزار ابتدا عرض وارتفاع پنجره دوجداره را وارد کرده قيمت پنجره دوجداره upvc سپس طرح، تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc حالت و بازشوهای پنجره را قیمت آلومینیوم درب و پنجره گالوانيزه پنجره upvc مشخص می کنیم.

پروفيل ماوي

بعد از اتمام طراحی پنجره ها، نرم افزار قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی را بصورت تفکیک اقلام مصرفی قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست محاسبه کرده و آنرا نمایش می دهد. عموماً این فاکتور شامل پروفیل UPVC مصرفی، یراق آلات پنجره، تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc شیشه دوجداره، متعلقات قیمت آلومینیوم درب و پنجره گالوانيزه پنجره upvc پنجره دوجداره و هزینه نصب می باشد.

پروفيل کندو

بطور معمول از لحاظ عرض و سری، پروفیل درب و پنجره دوجداره به سری ۶۰(عرض ۶۰ میلیمتر)، سری ۷۰۰ قيمت پنجره دوجداره upvc و تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc سری ۸۰ تفکیک می شود واز لحاظ قیمت آلومینیوم درب و پنجره ظاهری به دو نوع ساده و پنجره ويستابست دکوراتیو نیز تقسیم بندی می شود.

چه عواملی در قیمت پنجره دو جداره تاثیر دارند

عوامل مختلفی بر قیمت پنجره دوجداره تاثیردارند و هر کدام از این فاکتور ها دارای چند گزینه برای انتخاب قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست می باشند که می توان بسته به میزان بودجه خود ، فاکتور قیمت آلومینیوم درب و پنجره مورد نظر را برای خرید و نصب پنجره دوجداره تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc انتخاب کرد.

فاکتورهای موثر در قیمت پنجره دوجداره

 • انواع مدل پنجره دوجداره یا انواع باز شو پنجره دوجداره
 • انواع پروفیل مصرفی
 • ارتفاع و عرض پنجره
 • نوع یراق پنجره
 • شیشه دوجداره
 • هزینه حمل و نقل و نصب پنجره
 • مونتاژ تمام رباتیک

درب و پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره آلومینیومی یا درب و پنجره دوجداره آلومینیومی نوعی از درب و پنجره می باشند که در گذشته و زمان پنجره ويستابست حال مورد استفاده قرار گرفته و می گیرند پنجره آلومینیومی یکی از انواع قدمیی پنجره ها قيمت پنجره دوجداره upvc به حساب آورده تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc می شود که در زمان قيمت قیمت آلومینیوم درب و پنجره پنجره دوجداره upvc گذشته دارای طرفداران بسیاری مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc بوده.

پروفيل هانيکومب

نسل اول پنجره های آلومینیومی با استفاده از میلگرد هایی به هم متصل می شود و امکان دوجداره شدن برای بالا بردن کیفیت این نوع از پنجره ها نبود بعد از این نوع از مدل درب و پنجره آلومینیومی نوع دیگری از (نسل دوم )درب و پنجره آلومینیومی با نام اس تی وارد بازار شد درب و پنجره آلومینیومی اس تی قابلیت دوجداره شدن را داشت اما وجود درزهایی در آن باعث می شد اگر چه خاصیت دوجداره شدن به آن اضافه شده بود اما باز هم دارای معایبی بود که خاصیت دوجداره شدن به چشم نمی آمد.

مزیت ها و معایب پنجره آلومینیومی

پنجره های آلومینیومی دارای مزیت های زیادی بود از جمله مزیت های درب و پنجره آلومینیومی وزن پایین ، استحکام بالا ، نداشتن زنگ زدگی و خوردگی می باشد اما در کنار این مزیت های پنجره آلومینیومی دارای معایبی نیز بود که از مهمترین معایب این نوع از پنجره های می توان به انتقال حرارات و صوت ، نفوذ گرد و غبار ،نفوذ حرارت اشاره کرد در کنار این معایب قیمت پنجره آلومینیومی نیز بالا بود . پس می توان نتیجه گرفت معایب این نوع از درب و پنجره های آلومینیومی نسبت به مزیت هایش بیشتر بوده.

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک نسل جدید درب و پنجره آلومینیومی می باشند که با توجه به مزیت های جدید که به آلومینیوم اضافه شده بود به بازار ارائه شد شاید مهمترین دلیل برای ایجاد پنجره ترمال بریک این بود که این پنجره های که از آلومینیومی بهره می برند که نسبت به آلومینیوم قدیمی در برابر گرما و سرما عایق شده بودند. دلیل عایق شدن این پنجره ها نسبت به گرما و سرما نیز این بود که از یک متریال برای جدا کردن لایه داخلی و خارجی استفاده می شد که اسم این متریال نوار پلی امید.

مزیت های پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

 • بالا بردن استحکام
 • افزایش زیبایی
 • بالا بردن ضریب حرارتی پنجره آلومینیومی
 • جلوگیری از اتلاف انرژی
 • عمر بالاتر
 • غیر قابل اشتعال

عوامل تاثیر گذار در لیست قیمت درب و پنجره دوجداره آلومینیومی

 • اندازه درب و پنجره
 • نوع ترمال بریک مورد استفاده
 • شیشه دوجداه
 • یراق آلات مورد استفاده

سایر موارد مورد نیاز برای نصب پنجره دوجداره آلومینیومی

قيمت پنجره دوجداره upvc قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی را نمیتوان به صورت مترمربع یا کیلویی دقیق قیمت داد زیرا قطعات پنجره دوجداره آلومینیومی و خود آلومینیوم تنوع بسیار زیادی دارد.اما می توان بر اساس پروژه های اجرا شده قبلی قیمت حدودی مترمربع آن را اعلام کرد.البته قیمت های اعلام شده در زیر قيمت پنجره دوجداره upvc به علت نوسان قیمت متریال تغییر مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc خواهد کرد.

انواع قیمت حدودی درب و پنجره دوجداره آلومینیویم

قيمت پنجره دوجداره upvc قیمت پنجره آلومینیومی نرمال که عایق ضعیفی نسبت به سرما و گرما دارد حدودا از مترمربع ۶۰۰٫۰۰۰ تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc تومان شروع شده و بسته به نوع یراق و قیمت آلومینیوم درب و پنجره قيمت پنجره دوجداره upvc شیشه تا مبلغ ۲٫۰۰۰٫۰۰۰ مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست تومان هم میرسد.

قيمت پنجره دوجداره upvc

قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک بازشو که عایق بسیار قوی دارد زیرا پروفیل آلومینیومی آن به دو قسمت شده و ما بین آن پلی آمید استفاده می شود که باعث شده سرما و گرما به داخل خانه منتقل نشود قیمت پنجره آلومینیومی بازشو ترمال بریک از مترمربعی ۹۰۰٫۰۰۰ تومان شروع شده و به نسبت پنجره وينتک شیشه و یراق آلات و حتی نوع تیپ پروفیل (سری ۶۰ تا سری ۹۰ و نوع فریم) به متری ۳۰۰۰٫۰۰۰ مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc تومان تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc هم می رسد.

گالوانيزه پنجره upvc

قیمت پنجره ریلی آلومینیوم ترمال بریک که به خاطر ابعاد بزرگتر آن نسبت به پروفیل بازشو قیمت بالاتری دارد قیمت آلومینیوم درب و پنجره پنجره ويستابست اما عایق کشویی از بازشو ضعیف تر می باشد،قیمت پنجره دوجداره ریلی ترمال بریک از قيمت پنجره دوجداره upvc پنجره ويستابست متری ۱٫۲۰۰٫۰۰۰ تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc شروع قيمت پنجره دوجداره upvc و تا متری ۴٫۰۰۰٫۰۰۰ مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc تومان هم می قیمت آلومینیوم درب و پنجره رسد.

يراق آکادو

پنجره های کشویی آلومینیومی علاوه بر پهنای زیاد فریم یراق آلات خاصی مانند یراق آلات لیفت هم دارند که پنجره ويستابست باعث می شود قیمت پنجره های ریلی آلومینیومی ترمال بریک از همه گرانتر شود.نوع قيمت پنجره دوجداره upvc رنگ پروفیل آلومینویم تعويض پنجره قديمي با دوجداره upvc هم می توان تاثیر زیادی در قیمت داشته باشد مناسب ترين قيمت پنجره دوجداره upvc مثلا قیمت رنگ آنادایز از رنگ پودری گرانتر می باشد.