مراحل مهم نصب درب و پنجره upvc

فریم‌های آهنی به ابعاد قوطی‌های ۳۰ ×۶۰ به صورت قاب ساخته شده و توسط سنگکار و یا بنای ساختمان در وسط دیوار و یا هم‌سطح گچ دیوار کار گذاشته می‌شود. ایجاد فریم آهنی باعث تقویت کردن پنجره شده و ابعاد دقیقی ایجاد می‌کند.

پنحره‌های دوجداره قابل نصب در دهانه سنگ و یا سیمان  نیز هستند اما سنگ‌گار و سیمان‌کار به هیچ‌وجه نمی‌تواند ابعاد دقیقی برای در و پنجره ایجاد کند.

برای داشتن یک نصب استاندارد پیج‌ها با ضخامت حداقل ۴ میلیمتر و ارتفاع ۵ الی ۸ سانتیمتر نسبت به ارتفاع فریم‌ها و به تعداد کافی (هر ۷۰ سانتیمتر) باید نصب شود.

تراز و شاقول نبودن پنجره‌ها باعث خارج شدن پنجره‌ها از رگلاژ می‌شود. فوم پلی‌اورتان در فاصله حداقل ۶ میلیمتری قابل تزریق است. این فوم به جز وکیوم کردن کامل دور پنجره‌ها و زیرسازی کامل برای چسب‌گیری و بتونه کاری، باعث بالا بردن استحکام پنجره می‌شود به صورتی که پس از تزریق فوم برای نشان دادن استحکام می‌توان پیچ‌های را نصب از روی پنجره باز کرد تا پی به استحکام فوم برد.

زیر شیشه‌های ثابت در شیشه‌های ثابت و فیلرهای تنظیمی در لنگه‌های بازشو استفاده می‌شود و باعث می‌شود وزن شیشه‌ها تقسیم شده و فشار وزن شیشه‌ها و لنگه کمتر روی لولای بالا باشد و باعث طول عمر لولا و کارکرد خوب یراق می‌شود.

نهایتا مرحله رگلاژ یراق‌آلات و تحویل سفارش می باشد.